Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S kaptunk egy kölyök...

S. O. S kaptunk egy kölyök tacskót amire azt mondták h egészséges de ma reggel orsó férgeket hányt állatorvos azt mondta agyak neki foghagymát az jó?

Figyelt kérdés
reggel óta nem hányt mennyi idö alatt ürül belöle ki csak mert van egy 2 éves kisfiam és nem szeretném h elkapja
2012. júl. 22. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez jó vámpír vadász :D

Akkor van helsing az állat orvos neve

2012. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a fokhagyma, mert legalább mindenki nagy ívben elkerüli a kutyát!
2012. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Előfordul a féreghányás, még a legjobb helyeken is, gondos féreghajtás mellett.A kiskutyának most tabletta vagy paszta kell, ez utóbbi könnyebben adagolható. 2 hetes időközökkel legalább 4szer. A fokhagyma felejtős, meg az állatorvosod is.Mindenképp valami jó minőségú féreghajtó kellene Drontal,Cestal,Fubenol KH paszta, Drontal puppy szuszpenzió. Az olcsó féreghajtóval nem mész semmire, olyan mintha nem is adnál neki semmit.
2012. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok. Mi lett a kutyáddal? Mellesleg nem értem miért pontoztatok le. Mivel hétvégén írta ki a kérdést, és sok helyen hétvégén nem lehet kapni ilyesmiket, ezért írtam, hogy addig adjon neki fokhagymát. Ha utána olvasnátok, tudnátok, hogy kistestű kutyáknál van értelme fokhagymát adni, persze a féreghajtó a jó megoldást, ahogy korábban is írtam, a megfelelő adagolásban. Érdemes elolvasni ezt is:

[link]

Legalább értelmes választ adtam, nem olyanokat, hogy ki az az állatorvos stb. az ilyen válaszok semmit sem segítenek!

2012. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!