Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem apportos kutyával hogy...

Nem apportos kutyával hogy tudnám megszerettetni a labda-apportírozást?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg összehozni apportos kutyákkal, vagy klikkerezd rá, vagy egyszerűen csak csinálj belőle feladatot, és jutalmazd sokat. Olyan apportos sosem lesz, mintha annak született volna, de pozitív dologgá lehet tenni neki a labdázást :)
2012. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A másik kutyám meg van őrülve a lasztáért, de ő meg csak nézi, hogy mit lehet ezzel annyit rohangálni:D Azért is szeretném, mert nem nagyon tudom, hogy fáraszthatnám le agyilag, nehéz vele. Akkor megpróbálom klikkerrel feladatként. Köszi!
2012. júl. 22. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem eldobással kezdeném, hanem a zsákmányosságát nézném és tesztelném, majd fejleszteném és abból ki lehet alakítani egy apportkészséget de nem minden esetben apportosságot.
2012. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Macskák, nyulak, madarak után menne mint az őrült, ezt az energiáját szeretném a labdázásba fektetni. Második: kicsit bővebben leírnád, hogy csinálnád?
2012. júl. 22. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha energia levezetésnek szánod, akkor tanítással nem fogsz olyan eredményt elérni, mintha ösztönből csinálná. Lehet, hogy végrehajtja, mert ez a feladat, de szerintem lefárasztani nem fogod vele. Az enyém is csak azért csinálja ímmel-ámmal, mert muszáj, magától a szájába nem venné az apport tárgyat.
2012. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pecáztasd. ha más állatot üldöz, akkor bot végére kötött ronggyal, bőrdarabbal, tollal (én liba szárnyvéget használok tollasan) játszatok. lefárasztja, kiélheti az űző hajlamát, és jó móka.
2012. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy vannak coursing-ek, ahova bármilyen (akár keverék) kutyával is el lehet menni.
2012. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a pecáztatás jó ötlet, köszi! Fogok vele sportolni, csak ahhoz előbb még ki kell járni a középfokot, az alapfokon már túl vagyunk:)
2012. júl. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!