Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a furminátoról?

Mi a véleményetek a furminátoról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a furminatoról ? Labradornak szeretném, vélemények róla ?
2012. júl. 22. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van,leginkább fürdetés után használjuk. Tacsim van,folyamatosan hullik a szőre..fürdés után alapból lazulnak ki szálak,könnyebben kiszedi,két-három marokkal szokott jönni. Egyébként másnap is majdnem ugyanúgy hullik neki, de ami kijön,az legalább nem az ágyon/szőnyegen landol. :) Összességében jó a véleményem róla, lehet ha gyakrabban csinálnám,eredményesebb lenne.

23/L

2012. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos egy szerkezet, mérföldekkel több szőrt szed ki a kutyából, mint egy átlagos kefe. Ennek így nyáron nagyon örült a kutya is, kevésbé sült meg a 40 fokban :) Csak ajánlani tudom.
2012. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz én lónak szeretném venni, gondolkozom rajta egy ideje, mert dicsérik, csak nem tudom megér-e 12 ezer forintot.
2012. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12??? Mi 5ezerért vettük..igaz,egy tacskónak elég kisebb is, gondolom ez is méret szerint változik. :)
2012. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
isteni cucc, bánom, hogy nem azonnal vettem.. én a kéket vettem a fressiben 8-9ezerért 2 éve.
2012. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vateráról olcsóbban megkapjátok ugyanazt a minőséget ;) Külföldön nagyon olcsón vágják hozzád, és aki onnan hozza be, az olcsón is adja tovább. Nekem és több ismerősömnek is onnan van, nem selejtet meg másolatot kaptunk, hanem eredeti új Furminátort féláron.
2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hovarju ***** válasza:
100%
Nekem bevált. 3 éves labrador kutyám van, nagyon hatásos és a kutya is szereti, ha fésülöm vele.
2012. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Labradornak nagyon jó, de nekem a hosszú hullámos szőrű kutyámnál nem vált be.
2012. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos a Vaterán a legtöbb furminator nem eredeti, akármennyire is jók a képek és szép a csomagolásuk; igaz nem tudom ez mennyiben befolyásolja a minőséget/teljesítményt, de ha jobban utánaolvasol, külföldön se olcsó, sőőt; ill. nézd meg a csomagolását. Augusztus 8-tól az S-es méretű 6499 lesz a Fressnapf-ban. Gondolom, ha időközben elrozsdálna vagy vmi, oda lehet menni reklamálni, mivel ezekre is adnak garanciát. Én mindenféleképpen boltból szerezném be a helyedben.
2012. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, mennyire eredetit kaptam vateráról, de meg vagyok vele elégedve, ahogy az ismerőseim is. Mondjuk amikor vettem, akkor ott is még csak egy eladó árulta, azóta elképzelhető, hogy megszaporodtak az árusok és a hamisítványok is.
2012. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!