Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
kan amerikai staffordshire terrier-t szeretnék venni b.pesten 10000 Ft. körül

2012. júl. 22. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kapsz jó kutyát. Van fajtamentés, ahol remek kutyák várnak gazdára.
2012. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azert a penzert meg a szaporitok sem adjak!

Es aztan fizethetsz az orvosnak mindenfele betegseg miatt egy csomo penzt!

Inkabb fogadj orokbe egy kutyat a menhelyrol,nagyon meghalalna!!

2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ferrarit szeretnék venni 50 000-ért... :)
2012. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jótanács! Csak hivatalos, lelkiismeretes tenyésztőtől vásárolj kiskutyát, aki minőségi kiskutyákat ad csak el!

Lehet hogy sokallani fogod az árát, de hidd el, hogy megéri. Ha olcsón veszel egy kutyát, ott rengeteg örökletes betegség lesz, amisok sok kiadással jár. Nincsenek szűrve a kiskutyák, és nagy a valószínűsége, hogy nem fajtatiszta lesz. A külleme nem lesz szép, mire felnő, és ez a legkisebb probléma. Gondolj bele, ha ezzel az erővel,ezzel a temperamentummal amivel ez a fajta rendelkezik, ideggyenge kutyát kapsz...életveszélyes!!!

Gondold meg!!! [link]

én itt vettem meg a kiskutyámat, Őt ajánlom, mert lelkiismeretes és segítőkész. (szerintem részletben is kifizetheted)

2012. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adják szaporítók még 20 ezer alatt is.Én is 20 ezerért vettem és jó kutya semmi gond vele
2012. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!