Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottam hogy a "Berci"...

Hallottam hogy a "Berci" kutyaeledel bélcsavarodást meg hasonlókat okozhat a kutyának, ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen erről én is hallottam hogy bélgondokat okoz a táp,meg nem tudom mi ment még róla nem emlékszek,de nem egyszerű az biztos. Hát én nem akarom "kipróbálni" hogy igaz-e,nem is etetnék ilyen vacak táppal mondjuk:)
2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én sem etetem őket ezzel, csak képben akarok lenni ezzel
2012. júl. 22. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Minden szárazeledel csak károkat okoz, ha nem bélcsavarodást akkor savtúltengést későbbiekben pedig gyomorfekélyt!


az én kutyám is azóta nem okádik rendszeresen mióta nem kap iylen vackokat csak sima házi kosztot!


Azt eszi amit mi is!

2012. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
ez hülyeség amit írtál utolsó,tápok ha jó minőség egézségesek,tele vannak vitaminnal,hússal ami KELL egy kutyának! Amit te teszel attól megy tönkre a kutyád gyomra,mivel amit használtok fűszerek mérgezőek a kutyára nézve!
2012. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is szoktam házikosztot adni a kutyáknak, semmi bajuk nincs, nem fűszerezünk nagyon semmit. Főtt rizst, főtt húst, farhátat szoktak kapni, persze nem minden nap.
2012. júl. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!