Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kölyöknek milyen trükkök...

Husky kölyöknek milyen trükköket lehet megtanítani, és hogyan?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan azokat mint bármely más fajtának és ugyan úgy.

*****


Bár én inkább klikkerrel csinálnám:

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen trükköt. Csak több türelemmel és kitartással. Jutalomfalatkákkal érsz el náluk a legtöbbet ;) Am. kiskorukban a legfogékonyabbak a tanulásra. A mi huskynknak például elég volt kb 2x megmutatni kölyökkorában a "pacsi"-t, meg is jegyezte örök életére.:D
2012. júl. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is klikkerrel, jutalomfalattal tanítom a huskym. Nagyon okosak, és hamar megértik a dolgokat. MIndenfélét taníthatsz neki. Enyém egész pici korában tanult:ül, fekszik, hasal(ez olyan amikor nyújtózkodik), köszön, pacsi, mancs(beleüt a kezembe), borít(felborítja az üveget), ételmegtagadás, szépen sétál, visszahozza azt a tárgyat amire rámutatok..

Van egy tök jó klikkeres könyvem, azaz kettő is, ha gondolod elküldöm pdf-ben.

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem lenne nagy kérés én is igény tartanák arra a könyvre :)
2012. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen az nagyon jó lenne,előre is köszönöm
2012. aug. 7. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!