Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megvárja a gazdáját...

A kutya megvárja a gazdáját mielőtt meghal?

Figyelt kérdés
Volt 2 fajta tisza boxer kölyök kutyánk persze tesvérek voltak.Az fiatalabb az Én kiskutyám volt és sajnos epilepsziás volt.Kb. két-három hetente volt rohama és mivel kint voltak az udvaron a testvére mindig ugatott hogy menjünk ki.Sajnos nem tudtuk megmenteni mert későn tudta az orvos beszerezni a szükséges gyógyszert vagy mert már a doki tudta hogy felesleges nem tudjuk.Mikor meghalt egész héten nem voltam otthol és akkor nap halt meg mikor haza mentem.2012.07.20-án hunyt el.Szerintetek megvárt míg hazamegyek?
2012. júl. 23. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jajj...-nagyon-nagyon sajnálom...-Nagy kutyarajongó vagyok-és talán egy kicsit értek is hozzájuk...-igen-azt kell, hogy mondjam,hogy megvást Téged...:((((
2012. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem kizárt, én is hallottam már ilyet szintén boxertől.

De mi az, hogy hagytátok meghalni?! Akkora felelőtlen emberek vagytok, hogy az hihetetlen!!!

Az állatorvos nem tudta beszerezni a gyógyszert? Ne nevettess már! Embereknek való epilepszia gyógyszer kell nekik! Gyógyszerrel élhetett volna 10-12 évet is! Ti meg hagytátok meghalni?!

2012. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Igen, megvárt! Az én kutyám is így halt meg, megvárta, amíg hazaértem a két hetes külföldi nyaralásomról... Utána éjjel elhunyt.... Tuti, hogy megvárt!
2012. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerinted hagyom meghalni imádott kutyámat?megrendelte a doki a gyógyszert csak éppen szombaton hozta volna el liza a kutyám meg pénteken este 11:30 körül halt meg.hogy gondolhatja valaki hogy hagyom meghalni?eltemettük és mindennap virágot viszünk ra.nem vagyok Isten hogy megtudtam volna menteni mert ha az lennék még mindig ott játszana az udvaron.de sajnos nem vagyok az és itt ahogyott hogy fentről vigyázonn rám és a családomra.remélem érti már hyogy nem mi hagytuk meghalni.
2012. júl. 23. 09:42
 5/15 anonim ***** válasza:

masodik hozzaszolo ugylatszik nem ertetted meg a kerdest .szerintem ha tudtak volna segitettek volna neki ...nem tudod milyen helyzetben voltak es rajtuk kivul senki sem tudja ... ezert nem kell leszolni

nem tudhatod hogy milyen sulyos volt a kutya allapota ezert ne szolld le... es reszvetem a kutyadert .szeriuntem megvart teged utolso bucsu gyanant :(...

2012. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Tudtuk hogy beteg mert úgy született és kaptuk őket.kezelve volt orvos járt hozzá de nem tudta megmenteni.mi meg nem vagyunk Istenek sem valami csoda tevők
2012. júl. 23. 10:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt. Ennyi.

Nagyon sok kutya imádja a gazdáját, mégsem képes kivárni, hogy haza érkezzen, vagy reggel felkeljen. A szervezetétől függ, mikor áll le.

2012. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az hogy te azzal próbálsz mentegetőzni hogy azóta is viszünk virágot a sírjára bla bla bla stb. attól még a tudatlanságotokból halt meg ha valóban epilepsziás volt.olyat az életbe nem tudok elképzelni hogy beteg a kutyám és én meg egy csöves orvosra várjak aki nem tudja azonnal kezelni mert ő még előbb megrendeli a gyógyszert,hát ne haragudj meg tudom hogy köcsög leszek most de ez akkor is nevetséges.ha meg valamiért esetleg nem volt arra pénz hogy átvigyétek egy nagyobb városba komoly rendelőbe vagy komoly orvoshoz és nem ilyenhez akkor meg nem kell tartani állatot.mert láthatod az élet nem játék és nem megrendelés kérdése.
2012. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem az orvos tehet róla hogy nem jött a gyógyszer idejében.mindig is ő kezelte a kutyánkat ha beteg volt ő oltotta be.van még három kutyánk semmi bajuk.és ha szenvedett akkor hagyam szenvedni mert az ilyen emberek mint te azt fogják majd mondják hogy hagytuk meghalni.te vagy bárki más honnan tundja hogy fájt-e az neki vagy nem?mikor az első rohama volt gyógyszert kapott de még utánna is volt roham.mikor a roham kezdett alább hagyni vonyított.láttál te már életedben epilepsziás kutyát akkor mikor rohama volt?én láttam a saját kutyámat láttam.a szívem szakadt meg érte.gyógyszereket kapott nem egyszer és nem kétszer.ne te ítélj el mert ha tényleg én lettem volna a hibás megkapom a méltó büntetésem.ha csak kritizálni tudsz de semmi értelmeset nem tudol mondani maradj csendben.mert fáj eléggé az is hogy elvesztettem a kutyám nem kellenek nekem és szerintem senki másnak a te és a többi ilyen ember megjegyzése sem.
2012. júl. 23. 13:52
 10/15 anonim ***** válasza:
kerdezo...ne vedd fel amiket egyesek mondanak mert ok bizonyara nem veszitettek el meg hazikedvencet es nem tudjak milyen fajdalommal , es buntudattal jar akkor is ha nem te vagy a hibas ...en mar csak tudom nemreg veszitettem el a 7 eves cicamat ...nagyon szerettem szules utan par nappal hallt meg es ugy hogy nem is tudtuk h beteg... ahogy eszrevettuk futottunk volna orvoshoz vele es korbetelefonaltunk mindenkit egy orvosert de mire hogy elvigyuk o elbujt vagy 2 orat kerestuk de nem talaltuk meg aztan egy hettel kesobb talaltuk meg ...nagyon elbujt ... es azota mi nevelljuk a 16 napos kicsinyet .... amellett hogy nagyon szeretem a kicsit kotelezetsegemnek is erze hogy nevelljem fel es proballjam meg potolni a cicam jelenletet !!! es aki leszolta most a kerdezot lehet hogy elobb utobb o is at kell essen majd egy ilyen eseten es neki sem esne jol ha vigasztalo szo helyett leszolnak...:( Nagyon Sajnalom a kutyadat :( sokan mondjak hogy az ido begyogyitja a sebeket ... ez lehet hogy igaz de a sebhely orokre ottmarad ...
2012. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!