Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Hogyan tegyem meg? S....

S. O. S Hogyan tegyem meg? S. O. S

Figyelt kérdés

Van egy 9 hetes 2 napos labrador szukám..... Pontosan egy hete 4 napja van nálam.... és van egy kinti kennelje.... De csak akkor marad meg ott, ha este van és alszik.... Most is nyüszít.... Hogyan szoktassam meg arra, hogy ha nem vagyok itthon, vagy ha bezárom arra, hogy ne sírjon? Az eddigi napokban fent a teraszon aludt... nagyon szereti a közelséget... de hamarosan jön a suli.... és hát.......



Na KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!


2012. júl. 23. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a nyüszítésével. El fogja hagyni. Legyen neki rágni való, játék bent bőven. Amikor kiengeded, alőtte várd meg, hogy ne nyüszítsen. Csak akkor engedd ki, amikor csendben van. Kint pedig alaposan fáraszd le, foglalkozz vele sokat. Enni is a kennelben adj neki.
2012. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mehet szabadon az udvarban?
2012. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedves második. Gondolom a veszélyek miatt biztonságosabb a kutyának a kennel, távollét alatt. Mérgezések, szökések, stb. Amúgy nem kell a sírással foglalkozni, hadd járja a magáét, majd abbahagyja. Ha kint elfárad, utána csak alszik a kennelben. De nappal, mikor otthon vagytok, remélem szabadon van
2012. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy akarjuk... ha jön a suli kb 14:00 ra érek haza és akkor ki lenne engedve...... :)
2012. júl. 23. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 13:02

9 hetesen az udvaron igen sok bajnak lenne kitéve. Az ember sem engedi az 1 éves gyermekét egyedül az udvarra.

Max járókába teszi.

2012. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha remek együttélést tervezel a kutyáddal, abban az időben, amikor otthon vagy, szinte teljesen legyen veled. Szem előtt lesz, tudod irányítani, mit szabad, mit nem, plusz megtanulja a helyes viselkedést lakásban, udvaron, emberrel együtt.
2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte egy éves koráig nyüszítet a kutyám,ha elmentem otthonról. Én azt csináltam,hogy valami kutyanasit adtam neki,amit sokáig elrágcsál.(Igaz nekem kistestű kutyám van.)

Amúgy egy idő után hozzá fog szokni,hogy egyedül van...:)

2012. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!