Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tőlük érdemes...

Szerintetek tőlük érdemes kutyát venni? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Mire mindent megveszünk, berendezünk, körülbelül akkorák lesznek, hogy elhozhassuk őket.


Itt a másik:

[link]



2012. júl. 23. 13:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Mire mindent megveszünk, a prémiumtáptól kezdve, a tálakig, pórázig, kb ott leszünk, mintha egy 100 ezres kutyát vennénk. Így legalább mindene meglesz.


Nem gondolom, hogy bármelyik kutya genetikai hulladék lenne. És nem erősen fejezted ki magad, hanem gusztustalanul. Szoktam látni a hozzászólásaidat, de inkább nem reagálok rájuk, mert a géppel tudnálak agyon verni olyan undorító dolgokat írsz.

2012. júl. 23. 13:10
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyről veszel, akkor tömd jó vastagra a pénztárcádat előtte, hogy legyen miből finanszírozni az állatorvost!
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

XD Az se rossz, de persze vegyél szaporítós kutyát nyugodtan azt csinálsz amit akarsz,aztán ha mindenféle nyavaja jön ki majd rajta,meg orvosi asztalnál fogsz állni a kutyáddal hogy már megint mi a baja majd jussak eszebe. Azt hiszed a levegőbe beszélek?? Én megjártam ezt az utat,én pont beleestem a leggyakoribb hibákba 2 éve,amibe te is most belesétálsz. De menj csak végig ezen az úton rájössz majd. Bár a kutya érdekében csak remélem hogy nem,de játssz csak az életével nyugodtan,ha te nem teszed meg megteszi más aki megveszi.

Mindigis lesznek akik ennek bedőlnek,ezért nem fog soha elfogyni a kutyagyártás,ezért nem lesz az hogy menhelyek nem lesz zsúfolva. Te lelkiismereted nem az enyém,és senki nem kérte hogy kedveld a stílusom,inkább ilyen vagyok mert szeretem a kutyákat.

2012. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Kitűnő vérvonal? Kérésre tk? Sose láttam még cigó tenyésztőt :D Ja, hogy ő nem is az? Hoppábocsika....


Fehér boxert meg ne vegyél, nagy rá az esély h süket lesz, és beteges.


Ha ennyire sokat vagy hajlandó költeni rá, akkor már vehetnél egy tk-s kutyát is. És nem, nem az a rohadt papír számít, hanem az a biztonság, ami vele jár.

2012. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Elmész. Megnézed a szülőket. Milyen a viselkedésük.

Rákérdezel a DP helyzetre a szülőknél. Megnézed a kicsik miként viselkednek.Ennyit minden vásárlás előtt meg kell tenni ahhoz, hogy ne úgy vegyél sok-sok évre kutyát magadnak, hogy odamegyek és elhozom.

2012. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
13%
Szia, lány vagyok, és nekem most egy 1,5 éves boxerem van.:) A boxer a világon a leginkább szeretet éhes kutya, öreg korában is nagyon játékos.( szép , erős kutya remek választás)...viszont azt tudni érdemes h nagyon fogékony mindenféle betegségre, és amikor mi megvettük rögtön gond volt a fülével, mert nem volt neki tisztán tartva és begyulladt, aztán a szemét kellett műtetni.:// de most már minden rendben van vele.:) amúgy amikor elmentek megvenni minden képpen nézd meg a fülét, és ha gond van vele ne vedd meg mert csepegtetni kell bele gyógyszereket venni rá és kezelésekre járni, am szerintem a tolna megyeiektől lenne érdemes venni.:)
2012. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyekről biztosan nem vennék kutyát, ráadásul nem boxert. Nagyon beteges fajta, első hirdetésnél lemerném fogadni hogy szinte mindegyik kölyök süket/vak.
2012. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ezek a kiskutyák valóban nem tisztességes tenyésztő kutyái.

Ha megértenék az emberek, hogy ne vegyenek szaporítótól kutyát, inkább halljon meg ott 2-3 kutya és akkor nem lenne több szaporulat mint, hogy ezerszer befedeztetett ketrecbe zárt kutyák elljenek ameddig kereslet van rá! Sokan az olcsó kutyát keresik és nem foglalkoznak vele, hgy beteg lesz , 1-2 hét múlva elpusztul stb.. Az állatorvosi költség ilyen esetben a triplája, mint a normális helyről picivel többért vett kutyának!

2012. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 senkisemtudja válasza:
64%

A fajtatiszta kutyák a belterjes szaporítás miatt esélyesek a genetikai eredetű betegségekre, ezeket szűrni kell ha szűrhető, az eredményét igazolni. A hibák jellemzőek, pl ahogy olvasod a fehér boxer süketségre esélyes.

Ha kiderül hogy hibás az áru nem fogod szeretni (hiszen sznob vagy), keress inkább egy ismertebb tenyésztőt.

2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért vagyok sznob?
2012. júl. 23. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!