Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mutatnátok fényképet a kutyáto...

Mutatnátok fényképet a kutyátokról? Töltsetek fel kutyás képeket és meséljétek el hogyan találkoztatok saját kutyusotokkal.

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem töltök fel képet a kutyámról. De Amstaffjaim vannak!
2012. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Rotweilerem van. 5 éve egy átmulatott éjszaka után igyekeztem haza tökrészegen, mikor megálltam hányni az egyik ároknál láttam valami mozgolódást, elöszőr azt hittem, hogy valami patkány vagy egyéb rágcsáló, aztán elkezdett vékony hangon nyöszörögni, erre már kíváncsi lettem és lemásztam érte az árok aljára. Akkor szembesültem vele, hogy ez egy tündéri, kövér kis kutyus. Még annyira kölyök volt, hogy menni is alig bírt. Nem is kerestem a gazdiját, gyorsan betettem a kabátomba és felhúztam a cipzárját,majd mentem tovább haza. Otthon a szokásos rituálé után elaludtam a szobám közepén, a földön. Reggel arra keltem, hogy valami nyalogatja az arcomat. Kissé furcsáltam, de szép lassan jöttek az emlékek... Egyből elvittem állatorvoshoz, megkapta a szükséges oltásokat és azóta sem tudok tőle megválni.

Egyébként róla van szó: [link]

2012. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Gonzit szaporító akarta elaltatni, mert nem nézett ki úgy, mint egy Beagle, aztán elhoztam. Legfélénkebb kutya volt az alomban, most meg a legjobbfej kutya a világon.

Íme:


[link]

2012. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na és te, kérdező?
2012. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most akarok kutyát, ezért is kérdezem :-)
2012. júl. 24. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:
csak tudnám, hogy itt mi alapján megy a lepontozás :)))
2012. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:10 :D :D :D :D

szakadtam:)

nekem 2 kutyám van. Az első, egy ivartalanított 2 éves malinois, Herceg úgy került hozzám, hogy egy igazi kihívást kerestem. Tudtam, hogy milyen a temperamentuma a malinak, és hogy nem könnyű tanítani, meg ilyesmi, de épp erre vágytam. Izgalomra, és egyszerűen arra, hogy végre felhasználhassuk (én és a férjem) a tudásunkat, és egy kemény diót törhessünk fel, és mikor végre feltörjük, nagy legyen az öröm :D Na, meg persze tetszett a malinois. Sokáig kerestük a legjobb kennelt, aztán megtaláltuk, és annyira jót találtunk, hogy már túl jó volt. Egy makacs, domináns malikan helyett egy hiú, kényes selyemfiút kaptunk, aki zavarbaejtően könnyen tanult. Látszott rajta, hogy ezt gondolja: "Na, ha azt várod, hogy itt őszüljünk meg a tanításom alatt, akkor nem kapod meg. Nem vesztegetem én holmi makacskodásra és hosszas tanulásra az időmet. Inkább gyorsan megcsinálom, amit kérsz aztán hagyj békén, mert a sérómat még be kell lőnöm" Az egy akadály, amit elénk állított, az az volt, hogy ha azt gondolta, "Oké, ne pattogjatok itt, nekem elegem van, úgyhogy megyek, tanítsátok magatokat leülni, de a jutalomfalatot tegyétek nekem félre...de inkább csak egy kicsit, mert el fogok hízni", akkor vége volt a tanulásnak. Bár, már eléggé kivertük belőle ezt az "énvagyok-a-legszebb,legcsinosabb-HERCEG-avilágon" című hibás énképet, de azért még maradt benne valami, de épp ezért imádjuk! a másik kutyánk alig több mint 7 hónapja került hozzánk,eredetileg nem őt akartuk, de nem tudtunk neki ellenállni. ő egy beagle lányka, Hermina (Mina), és igazi kis vadóc energiabomaba...soha nem merül le benne a Duracell elem :) képet nem tudok feltölteni valamiért...nem engedi a gépem...

2012. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kutyám van.

Mikor 1.osztályba jártam általánosba minden álmom egy kutya volt minden nap ugy mentem haza hogy hátha ott az ajtóba vár majd egy kutyus de nem várt egyik nap mikor már nem számítottam rá hogy kapok kutyát mentem haza nyitom az ajtót és a szobám ajtójába ül egy pici kis tenyérnyi shih-tzu kutyus, nagyon megörültem Fanni lett a neve azóta is megvan most 6 éves.

kép: [link]


A másik kutya:Úgy volt hogy mikor anya elment dolgozni és apa is( apa egy kocsmába csinált valamit) én egyedül voltam játszottam Fannival anyáék hazaértek én a szobámba voltam és halgatóztam hogy mit beszéltek egyszer csak hallom hogy apa munkahelyén kis palota pincsik születtek 2db egy fiú egy lány.Másnap apa szabadságon volt anya dolgozott mondtam apának hogy vigyen el a munkahelyére mert meg akarom nézni a kölyköket beleegyezett apa nekem a lány kutyus nagyon tetszett mondtam vigyük haza apa engedékeny volt és megengedte hazavittük elneveztem Roxinak megfürdettem kiszedtem belőle a bolhákat mikor anya hazaért azt kérdezte hogy lesz ebből pincsi.Most 3 éves és pincsi lett belőle.

kép: [link]


A harmadik kutyám:

Apa és anya elváltak és apa kertes házba költözött oda pedig kellett egy kutya jofogás.hu-n találtam egy nagyon cukit Iváncsán (Iszkán laktunk) szóltam apának felhívta a gazdáját elmentünk érte a bokámig ért beszálltunk a kocsiba mellettem ült és nyüszögött háromszor bepisilt a kocsiba amit persze nekem kellett kitakarítani.Hazaértünk elneveztem Kajlának mivel mikor leraktam elment tyúkokat kergetni futni játszani stb. Ő most 1.5 éves és nagyon imádom, azóta is kergeti a tyúkokat :)

kép: [link]

2012. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hirdetés alapján találtuk, ingyen elvihető kutyusokat hirdettek (Labrarodork), nekünk se kellett több rögtön "le is foglaltunk" kettőt (pároméknak illetve nekünk). Amikor odaértünk ( a két család kb. annyian mint a kiskutyák) Leo egyből odament édesanyámhoz és el is aludt a karjában. Hát így került hozzánk. Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mostanában sajnos nem volt időm kutyát fotózni, pedig lassan ideje volna, ezek már régebbiek és mivel csak 8 hónapos, ebben a korban még elég gyorsan változnak.

2012. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!