Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatoson van lehetőség...

Illatoson van lehetőség kicsit összeismerkedni a kutyával mielőtt elhozom?

Figyelt kérdés

Van bent egy tündérmackó pofájú szépség. Beleszerettem :) De nem tudom hogy működik ott a dolog. Azt tudom, hogy a menhelyeken van ilyen lehetőség.

Csak mert elég gáz lenne a dolog, ha kihozom, aztán kiderül hogy egy "antiszociális dög", aztán visszaviszem...soha többet nem hozhatok ki onnan kutyust.


2012. júl. 23. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint nincsen erre lehetőség. Melyik kutya érdekelne? Hátha tudok róla szerezni valami infót.
2012. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő a kutya, amelyikbe beleszerettem

[link]


Ő pedig nagyon elgondolkodtató:

[link]

2012. júl. 23. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal van lehetőség egy kis udvaron sétálgatásra, meg ilyesmire. Na meg a gondozók is tudnak segíteni. Azt viszont vedd figyelembe, hogy egy kutya sintértelepi viselkedése az otthoni körülmények között gyökeresen megváltozhat. Ez a változás általában pozitív szokott lenni, de némelyik kutya meglepő dolgokat tud produkálni, ha "kinyílik a csipája".
2012. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm akumi!

Holnap összeül a családi kupaktanács és megvitatjuk a dolgokat, hogy tudunk-e egyszerre két kutyát vállalni. És ha nem akkor melyiket válasszuk.

2012. júl. 23. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem kihozták, hogy barátkozzak vele :) a kennelben ezerrel ugatott, meg volt őrülve, mikor kihozták nagyon félt, meg se moccant, az örökbe fogadó helyiségben bebújt a pult alá és csak nézelődött. Elmondták milyen, hogy viselkedik, tényleg akarom-e' stb. Sétáltatni nem nagyon tudtam. Nagyon más volt mint a képen, koszos, büdi, de tudtam, hogy kell nekem :) otthon napokba tellett, mire feloldódott, de édes, imádnivaló okos kutya lett és szörnyen hálás. Szerintem az ilyen kutyák 1000x jobban megbecsülik a jó helyet, mint az elkényeztetett kis szobacirkálók. Reggel mikor kimegyek üdvözölni random csinálja, amit taníttottunkneki, ül, fekszik, pacsit ad, odahozza a játékait és úgy vigyáz ránk, mint a hímestojásra :)
2012. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!