Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? /többi lent/

Ez normális? /többi lent/

Figyelt kérdés

Ahogy böngésztem az oldalon, kiszúrta a szemem a lenti linken megtekinthető hirdetés szövege: "még csak három hetesek, de már esznek rendesen"? Hát ez normális? Ez is egy szaporító. Szánalmas. Mit gondoltok róla?


[link]



2012. júl. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A szaporítás nem normális. De az teljesen normális, hogy a 3 hetes kiskutyák esznek. Ebben a korban kell elkezdeniük enni. Viszont ettől még nem szabad elvinni őket.
2012. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam. Azt értem, hogy esznek, csak az lett gyanús, hogy már három hetesek, elvihetőek.
2012. júl. 23. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Múltkor ugyancsak a jófogáson olvastam törpenyuszi-hirdetést, amiben azt írta, hogy a nyusziknak elég 40 centis ketrec és bármilyen háztartási hulladékot megesznek.

Ha nem ismered a nyuszikat, elmondom, hogy legalább 100x50-es ketrec kell nekik, és nagyon oda kell figyelni az étrendjükre, nagyon érzékeny a bélrendszerük. Háztartási hulladék még hírből se...

2012. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fej alapján távol áll a pitbulltól is az a kölyök...

Amúgy szólj az Állatvédőrségnek, kamuvásárlással le lehet buktatni. Ha másért nem is, hát azért megvágják, mert chip nélkül ad el kutyát, de könnyen lehet, hogy még találnának nála finomságokat...

2012. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ahh ilyet még nem is láttam,ez durva:S Tényleg nagyon szánalmas emberek vannak jézusom:S

Bár múltkor kutyát hírdetett a faszi tüzifáért cserébe,de még mindig jobb egy fokkal mint ez aki 3 hetesen passzolja el a piciket,istenem ..

Valahogy tényleg nem lehet tenni ez ellen? Ezek a kiskutyák el fognak pusztulni ha már most gazdihoz kerülnek..

2012. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Gyakran szoktam nézegetni a jófogást, és elég gyakran tapasztalok hülyeségeket, nem törődöm dolgokat, hogy na. Hát ezeknek a kölyköknek lőttek!
2012. júl. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!