Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi a hozzánemértő állatorvo...

Ennyi a hozzánemértő állatorvos vagy ez csak átverés?

Figyelt kérdés
Szerintetek aki ide beirja, hogy beteg a kutyája, volt vele orvosnál, de aztán itt kérdezősködik, az tényleg mind idiótához vitte vagy csak azért irja, hogy ne szidják meg és kapjon tanácsokat??? (pl vmelyik nap a férges kutyának doki szt fokhagyma...nekem ez hihetetlen, a féregirtó tabletta helyett egy városi legenda, nem tudom elhinni)
2012. júl. 23. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én életemben eddig 6 állatorvosnál jártam, ebből 2 értett a dolgához. sajnos nagyon sok a begyepesedett állatorvos, akik kipörgetik az állatokat, max beadják az oltást, és heló
2012. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fokhagymáson jót nevettem én is. Nem hiszem el, hogy egy doki ilyet mondott volna.
2012. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akad ez is, az is. A megoldás mindkét esetben egy jó állatorvos, úgyhogy annyira nem érdekel, hogy hülye dokit fogtak ki, vagy kamuznak :)
2012. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen, a fokhagyma tényleg kamu :))
2012. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem olyan állatorvos nem létezik Európában aki valamilyen házilöttyel akarja gyógyítani a parazitáris betegségeket.Valószínűbb,hogy az aki ilyeneket ír hazudik,vagy nincs pénze megfizetni a tisztelet díjjat.Sajnos a felelős állattartás némi anyagiakkal is jár.
2012. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sokan írogatják hogy elvitték orvoshoz,nehogy leoltsák miatta hogy nem,vagy csak jó színben akarja feltüntetni magát.

De szerintem a falusi orvosok között vannak a legrosszabbak,akik ilyen lódokik és azt ajánjlák mai napig hogy szaporítsa csak a kutyát,a szukának kell ellenie,meg hogy epilepsziára nincs gyógyszer stb. Sajnálom a falusiakat komolyan hogy nincs normális orvosuk,én inkább utaznék pár km-t kutyával hogy elvihessem egy felszerelt rendelőbe:/

2012. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, falun bármi megeshet. Békés megye legnagyobb rendelőjében például furcsán néznek, ha beállítasz egy macskával, hiszen annyi van, minek őket gyógyítani... Ezek után a fokhagyma sem meglepő. Vidéken a klasszikus vidéki gazdákhoz vannak szokva a klasszikus vidéki dokik, simán elképzelhető, hogy előjönnek a fokhagymával, mert tudják, hogy úgysem fizet senki a tablettáért. Így meg legalább mondtak valamit, aztán ha nem használ, hát nem használ, ilyen ez az orvostudomány ugye...
2012. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért a vidékiek helyzete sem ilyen siralmas ... Én például épp Békés megyei vagyok, kisvárosban élek, és láss csodát, 3 állatorvos is van itt. Van régi vágású lódoki is, aki összesen 3 ezer forintot kért amikor 1 hétig oltotta a babéziás kutyámat, meg van jól felszerelt rendelő is másik dokival, aki meg rendesen pénzéhes, de műt is meg minden. Szóval szerintem kicsit el vagytok tévedve, már ne haragudjatok ... Nap mint nap olvasom, hogy szegény vidékiek meg blablabla ... Hát az a helyzet, hogy aki akarja, itt is el tudja vinni a kutyáját jól felszerelt rendelőbe, de minimum hozzáértő orvoshoz a lakóhelyéhez mért max 30 kilométeres körzetben...
2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vidék és vidék között is van különbség gondolom :) De nyilván aki akar, az talál jó dokit bárhol.
2012. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy van régivágásu doki (hiszen gyerekorvosban is van 3o éve diplomázott, aki a megsárgult könyveihez ragaszkodik és 3 óránként ajánlja etetni a csecsemőt, vírusra is antibiotikumot ír fel, stb), de ennyi??? És ezeket nem lehet vhogy megfogni, nincs vmi kamara, ami ellenőrizni, vmi etikai kódex vagy bármi??? A fokhagymát amúgy nem hiszem el, a féregirtó nem is drága, olyat sztem diplomás orvos nem mond.
2012. júl. 23. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!