Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket vegyek gyorsan? Illatos út

Miket vegyek gyorsan? Illatos út

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy Illatoson lévő babába! :)

Szeretném még ma, korán elhozni, nehogy vki más lecsapjon rá!

Csak busszal tudok menni, egy órás út.

Gyorsan kiszaladok tescoba, veszek vmi pórázt, meg nyakörvet. De milyet?

Vigyek magammal vmi kis tálat meg vizet? Vagy kibírja azt az egy órát víz nélkül?

Hogy fogja bírni szerintetek a bkv-t?

Nagyon gáz lenne, ha buszon meg villamoson beleraknám egy olyan tescos katicás táskába?

Nagyon rég volt kölyökkutyám, lehet hogy idiótának tűnnek a kérdések, de az van ;)


2012. júl. 24. 06:48
1 2 3
 1/27 intrepid ***** válasza:
90%
Itasd meg indulás előtt, úgy kibírja gond nélkül. Ha tudsz kölcsönkérni kisállatszállító konténert, az a legideálisabb megoldás. Ha nem, akkor egy elég nagy doboz. Pici kutya, ha a kezedben viszed az sem gáz. De ez az utolsó megoldás legyen, nehogy kiugorjon a kezedből. Sok örömet a kiskutyádhoz!
2012. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Hívd fel a telepet, megmondják :-)

Pórázból akkorát, amekkora a kutyus. Ez életkorától, és fajtájától függ, nyilván egy "zsebkutyának" mini kell, egy bernáthegyinek már kölyökként is nagyméretű.

Víz elég lesz otthon, ki fogja bírni az utat.

Lehet, nem fog örülni a busznak, ha látod, hogy sunyít, inkább szállj le vele többször.

Rongyot, törlőkendőt vigyél, ha esetleg hányna.

A legjobb a ketrecben való szállítás, ha nem növi ki, ez később is jó lesz, ha pl. állatorvoshoz kell mennetek.

Vegyél otthonra kölyök eledelt, konzervet, száraztápot.

Fekhelyet, játékot.

Egyelőre ennyi elég.

Minden jót!

:-D

2012. júl. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sokat segítettetek!

Majd estefele jelentkezem rakok fel képet a képfeltöltés.hu-ra és linkelek!

2012. júl. 24. 07:07
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha már most ennyire szereted mindegy hogy hozod el. Kis idő alatt meglesz mindene. Egyelőre vigyél egy régi törülközőt, ha hányna, egy állítható méretű rá való nyakörvet és egy pórázt. Otthon ha most nincs is pénzed vagy lehetőséged tegyél le neki egy összehajtott plédet, akár alacsony dobozba is jó, hogy tudja az az ő kuckója. Mindig legyen előtte friss víz. Vegyél kölyöktápot és konzervet. Meg 1-2 játékot, de ha most nem kerül rá, vegyél 1 teniszlabdát az olcsó meg régi konyharuhára kötsz csomót, azt is cibálhatja, esetleg vmi plüss játékodat add neki, de arra vigyázni kell, mert a mienk kiszedte a vatelint és meg akarta enni. :D Azóta plüssel nem játszhatnak.

Várom a képeket, mi kettőnk is örökbefogadott, úgyhogy.... drukkolok! :)

2012. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Juuj,sok sikert,várjuk a képeket!:)
2012. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Én lehet, hogy inkább sétálnék vele 1-2 órát. Azt biztos jobban fogja élvezni, mint a bkv utat.
2012. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen kicsi, de jobb lenne, ha nem sétálgatnál vele semmit semerre! Szerezz (akár a dokidtól, kölcsönbe) kisállat szállító boxot kölcsönbe, abban hozd el és lehetőleg az első utad a dokihoz vezessen vele.
2012. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy gyalogoljatok, valamiért azt hittem, hogy felnőtt kutyáról van szó.

Ha jól sejtem róla beszélünk... [link]

És mi a helyzet azzal, hogy a kutyus csak augusztus 5-től hozható ki?

2012. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kutyához! A többiek már mindent leírtak. Annyit tudok tanácsolni, hogy hazafele bemehetnétek az állatorvosodhoz, hogy megvizsgálja. De ha olyan a doki, hogy kimegy házhoz, akkor menj vele haza, és hívd ki. Tényleg ez az a kutya, akit az egyik válaszoló linkelt? Mert akkor őt még nem hozhatod el. :(
2012. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem akar elmászkálni és jól viseli az utazást, az öledben vidd, ott jobban biztonságban érzi magát. Inni előtte sztem ne adj neki, ne hogy bepisiljen az úton.

Póráz, nyakörv kell, az irataid, 5e ft, meg te magad :).

2012. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!