Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem hajlandó enni a...

A kutyám nem hajlandó enni a tápot? Meddig fog koplalni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 10:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eléteszem 15 perc ut elveszem ez beválik?
2012. júl. 24. 10:10
 2/13 anonim válasza:
az én kutyám is ezt csinálta egy ideig.. ha éhes úgyis meg fogja enni. Száraz táppal voltunk gondba de öntöttem nei hozzá tejet és utánna megette. egy próbát megér:)
2012. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Vagy ha van egy macskád rakd oda.. a kutyák a hasukért nagyon féltékenyek, és ha meglátja hogy megeszik előle... ő is meg fogja enni:)
2012. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is ezt csinálta amikor hazahoztuk. Félt a táltól. Kézből is megpróbáltuk, akkor meg evett. Próbáld ki te is a kézből etetést. De vigyáz!!!!! Ha sokáig kézből eteted rá fog szokni, és azért nem fog ennni tálból.
2012. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok a 15 perc. Max 10 perc. Annyit kedvezhetsz neki, hofy teszel rá egy kanál natur joghurtot, kefírt pl.
2012. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minek kedvezni neki, aztán meg ha nem eszi meg mehet az egész a szemétbe mert a joghurt rajta megromlik a köv. etetésig. Komolyan emberek akkora faksznit tudnak csinálni ebből h jaj nem eszik a kutya... Nem eszik, igen és?? Ott van előtte 5 percig, a lehetősége megvolt, ha nem ennyi. Éhen halni nem fog ha van előtte víz. De komolyan az a tapasztalatom akinek ilyen problémái vannak, annak más gondja is van a kutyanevelésben... Érdemes lenne a kutyát nem emberként kezelni. Tisztelet a kivételnek és egyébként nem az egész hsz. szólt a kérdezőnek...akinek nem inge, ugye.
2012. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha éhes lesz, rájön.

Mennyi idős a kutyus? Nem most van a fogváltása? Az én cicám addig nem ette a tápot, amíg le nem zajlott neki a fogváltás.

2012. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Áztassad be... de ne adj házi kosztot... mert rájön, hogy az finomabb....és aztán csak azt eszi majd meg...
2012. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15 perc sok. Amint ott hagyja, vedd el, vagy ha nem nyúl hozzá, akkor pár perc után. De nálam bevált az is, hogy belekevertem egy minimális konzervet (villával összepaszírozva, hogy mindenhova jusson) a szaga kedvéért, aztán azt a keveset is fokozatosan csökkentettem, végül elhagytam. Azóta boldogan faljuk a tápot szárazon.
2012. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bazi sokáig képesek "sztárjkolni". Próbáltam én is azt h behoztam másik kutyát, az elkezdte enni a kajáját, az enyém meg nyugisan végignézte ahogy a másik kiette az összes kaját.


Az enyém 6 napig nem vevett, de már naponta 4-5 alkalommal hányt a gyomorsavtól, szóval feladtam, nem akartam tovább kínozni. Azóta változott a helyzet, a tápot egész jó arányban megeszi. Ja, ő sose konzervezett, neki az volt a lényeg, h ne kutyának készült kaja legyen :)

2012. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!