Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Aggódom, Tudtok...

S. O. S Aggódom, Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes 3 napos labrador szukám... 6 kiló.. és amikor el akartam hozni egy veszélyes helyről, (felemelve, amint hozzáértem a mellkasához elkezdett nyüszíteni... Anyum nincs itthon és az állatorvoshoz kocsival tudjuk csak elvinni.... Nekem pedig nincs jogsim... addig mit tegyek?
2012. júl. 24. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

És akkor most mi van? Hol van a kutya? Mit csinál? Mi volt az a veszélyes hely és miért?

Amúgy meg feltételezhet h rosszul nyúltál hozzá... de ezt látatlanba senki nem tudja neked megmondani.

2012. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lakle ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy azért nyüszített, mert fájt neki? Nem lehet, hogy csak nem tetszett neki, hogy odébb rakod? Most milyen a viselkedése? mit csinál?
2012. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy baja van.

Viszont nagyon ajánlatos minél hamarabb orvoshoz vinni, hogy megvizsgálja az általános állapotát és legfőképpen féreghajtót adjon neki.

2012. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
TEgnap este 10 kor is nyüszített és amint hozzáértünk nyüszített... a veszélyes hely a kinti pincelejáró.. de már bedeszkáztam... a teraszon van itt szem előtt...és a hátán fekszik....
2012. júl. 24. 10:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Már az orra is folyik!!!
2012. júl. 24. 10:54
 6/14 A kérdező kommentje:
MOst már magában nyüszít!!!
2012. júl. 24. 10:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, felemeled a telefont, és megkérdezed az állatorvost, hogy mi legyen.
2012. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én arra tippelek hogy eltörhetett a bordája, esetleg sérült valamelyik ogy belső szerve. ez nyilván fáj neki. Ha a hátán fekszik az nagyon nem jó jel. Szerintem életveszélyben van a kutya. Talán tényleg jobb lenne ha felhívnád a dokit és megkérdeznéd hogy tudsz e addig tenni érte valamit amíg elviszitek?
2012. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 lakle ***** válasza:
Hívd ki a dokit házhoz! Aztán hívd fel anyukádat is, mondd el neki mi történt.
2012. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És ha a tegnapi oltástól van????


Tegnap kapta a 3. oltását.. ez 5 kombis..... Lehet, hogy ettől van?

2012. júl. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!