Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor etessek egy 11...

Hányszor etessek egy 11 hónapos kutyát naponta?

Figyelt kérdés

Reggel és este adok neki enni.

Eddig úgy csináltam, hogy reggel felkeltem levittem pisi kakira feljöttünk reggelizett és a kövi kaját úgy kapta, hogy olyan 6 fele vacsorázott és 7 körül lementem vele 8ig 9ig.Csak most elkezdtem neki adni zöldkagylót és úgy adom neki a vacsorát, hogy az utorsó séta után eszik hogy ne kakilja ki egyből a zöldkagylót! De gondolkoztam rajta, hogy mostmár lehet elég lenne naponta 1x adni neki enni! Labradorrol van szó aki augusztus 18.án lesz 1éves!


Még egy kérdés: Van értelme a heti egyszeri koplaló napnak?


2012. júl. 24. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A zöldkagylót nem fogja kikakilni.

Akár egész életén keresztül etetheted napi kétszer. Ez már a te döntésed.

Koplaló nap akkor kell, ha válogatós a kutya. A megfelelően etetett kutya a következő evésre kellően éhes lesz.

2012. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kutya nem azt kakilja ki, amit előtte 1 órával megevett :) Nekik sem ilyen gyors az emésztésük.


Én pl. mindig séta előtt adom a zöldkagylót és séta után a tápot, napi 2x etetek, 1 éves múlt a kutyám és ezen nem is szeretnék változtatni a gyomorcsavarodás miatt.

2012. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2013. jún. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!