Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi, akinek...

Van itt olyan gazdi, akinek van vagy volt amerikai bulldogja?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem erről a kutyafajtáról és leginkább olyan embereket keresek, akiknek már volt, vagy éppen még mindig van ilyen fajtájú kedvencük.

2012. júl. 24. 17:33
 1/3 Oyle válasza:
Nekem van. Mire vagy kíváncsi?
2012. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is van. most lépett ki a problémás korszakból. kérdezz nyugodtan :)
2012. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit késve, de feltűnt a kérdésed :D


Az én kutyám szuka, 2 éves. Lakásban nyugodt, higgadt, séták alatt kicsit izgatott, de mindig megfontolt. Nagyon jó természete van. A futtatón ha elengedem játszana mindenkivel, senkit nem akar lenyomni, de nem is viseli jól, ha valaki őt próbálja dominálni. Arra azonnal ugrik, először csak morog, vicsorog, végül torokra megy. Ilyenkor azért nagyon nehéz visszafogni, de mindig megtudjuk nyugtatni. Nagyon embercentrikus, folyton a seggünkbe van. A gyerekeket imádja! Imádja? Remeg értük! Valamelyik nap mentünk autóval, ő hátul ült, meglátott egy kislányt, majd kiugrott ablakostól, annyira szereti őket. Én a nyugodtságukat szeretem nagyon, és azt, hogy nem kell senkin párzó mozdulatokat végezniük, mert nincs szükség rá, hogy bizonygassák az erejüket, rangjukat.


De az tény, hogy kemény kéz kell hozzájuk, mert ha nem tisztázod le a legegyértelműbben, hogy ki a vezér, akkor a fejedre nő. Egyébként nagyon intelligens, érzelmes kutyák. Nálunk büntetés gyanánt a falkából való kizárás jött be.

2012. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!