Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák, macskák mit gondolna...

A kutyák, macskák mit gondolnak, ha lefényképezzük őket?

Figyelt kérdés

Amikor lefényképeztem a kutyám mobiltelefonnal, akkor néha belenézett a kamerába, pedig még nem fényképeztem le. Egyszer meg úgy fényképeztem le, hogy pont a telefon kamerájába nézett, amikor le"kaptam".


Tehát csak értik, hogy mit akarunk velük ilyenkor csinálni.


Vagy egyszer láttam a youtube-on egy táncos videót, és aki táncolt, annak a kutyája nézte érdeklődve, hogy mit csinál.



2012. júl. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mit gondolnak?

Kérdezd meg tőlük.

2012. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

"akkor néha belenézett a kamerába" Néha pedig nem. Attól, hogy te a számodra érdekes részt emeled ki, a többi figyelmen kívül hagyásával még nem történt itt semmi különleges dolog.


"Egyszer meg úgy fényképeztem le, hogy pont a telefon kamerájába nézett, amikor le"kaptam". " Millió ilyen képem van nekem is és még sok millió embernek...


"Tehát csak értik, hogy mit akarunk velük ilyenkor csinálni. " Nem. Ha a távirányítóval állsz eléjük, vagy akár egy darab téglával, akkor is oda fognak figyelni, mert megváltozott a viselkedésed és látják, hogy tartasz valamit a kezedben.


A kulcsszó tehát az érdeklődés, azért néz oda, mert látja, hogy történik valami, nem minden nap szokásos esemény.

2012. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

szerintem az enyém azt gondolja, hogy "jajj, már megint?" ugyanis ha én szeretném lefotózni, elfordul, direkt. komolyan :D

máskor kifejezetten fotogén.

2012. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
egy ismerősöm 2 kutyája hatalmas pózer, az enyém meg megfordul háttal, ha le akarom fényképezni. Szerintem zavarba jön, mert nem érti mi a francot csinálok.
2012. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már fel is vettem a kutyust ahogy a labdával játszott,Hát nagyon cuki volt X)
2012. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!