Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz rá elég időm? Így be...

Lesz rá elég időm? Így be merjek vállalni egy kutyát?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok tehát még suliba járok.

Egy hovawartot szeretnék már jó pár éve viszont nem kaphattam még egy kutyát a közép snacim mellé. Ő 14 évesen hunyt el most januárban. Még nem érzem magam készen egy új kutyára sok szempontból. Jövő nyáron viszont szeretném ha hazahozhatnám. Természetesen tenyésztőtől lenne.

Miután hazajöttem a suliból lenne egy bő 2 órás séta + tanulás.A reggeli sétát nem tudom hogy bevezessem e.. Szerintetek? Egyébként kinti benti lenne és bent aludna.

Hétvégenként kutyasuli/ovi.

Viszont valószínűleg lesznek napok mikor kicsit kevesebb időm lenne vele foglalkozni dogák meg ilyenek miatt. Nagyon megviselné ha néha rövidebb séták és tanulás lenne? Ezeken a napokon próbálnám gyorsabban lefárasztani fizikailag és szellemileg is. Ha elköltöznék a jövőben a kutyát vinném magammal.

Szerintetek így jó gazdája lehetek a kutyának? Ti vállalnátok így ? Esetleg van valakinek tapasztalata ? Az előzőm kutyám 10 évesen került hozzánk már akkor is lusti volt szóval nem kellett annyi fárasztás neki mint egy fiatal kutyának.

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. júl. 24. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, de majd a tenyésztő úgyis segít dönteni :)
2012. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
Napi két órás futtatással és tanítással, kinti-benti kutyaként, hétvégi nagy kutyázásokkal tökéletes gazdája leszel! Ha néha kevesebb idő jut a kutyára, az sem probléma, tudnak alkalmazkodni :)
2012. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !:)
2012. júl. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!