Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshiere...

Amerikai staffordshiere kölyökkutya?

Figyelt kérdés
Egy nagyon béna kérdésem lenne, meddig nől (magasságban) egy szuka stafi kutya? Egy ismerősöm szerint miután megvan az első tüzelése, utána többet nem nől, csak max. erősödik 2 éves koráig. Ez igaz???? Van valakinek ebben tapasztalata?
2012. júl. 24. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Van egy 5 hónapos stafim...Vagyis, majdnem fél éves, augusztus 5-én lesz fél éves, és tüzel...

Nagyon szép, jó kiállású kutyus, szerintem korához képest nagyon magas, jól fejlett...

Napok óta figyelgetem, nem akartam elhinni, hogy már ez az lenne, de mégis.

Még annyira fiatal az ilyen "nagylányos" dolgokhoz nem?

2012. júl. 24. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is kb ekkor tüzelt. Most három éves, szuka. Nekem sajnos csak térdig ér, 40- max 50 cm a marmagassága, mert van benne egy enyhe bullterrier vér is. Nagyon jó kutya. Mutatsz képet róla?
2012. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ő az... Az én drága Princess-em..:)

[link]

2012. júl. 24. 22:00
 4/5 compactegon ***** válasza:
7-8 hónapos kora körül eléri a végső magasságát vagy maximum egy-két centit nő. egy szuka amúgy is 43-46 cm között mozog a standard szerint. nagyon sok magas "amstaff"-ot látni mostanában.
2012. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21.33-as vagyok: Nagyon szép kutya, szép krémszínű.
2012. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!