Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek összevesznének?

Szerintetek összevesznének?

Figyelt kérdés
Van a menhelyen egy kutyus, akit nagyon megszerettem, mindig viszem sétálni. Igazán szeretetre méltó kutya, mindig "puszilgat", meg ugrál. Haza szeretném hozni, csak az a baj, hogy otthon van egy német juhász kan kutyám, és a menhelyi kutya is kan. Ki van heréltetve a menhelyi kutyus. Az én kutyám nem olyan, hogy elharapja a torkát, mert pl. tegnap előtt is átszökött hozzám egy kutya, egy nagy darab kan, és játszott vele. szerintem semmi gond nem lenne, mert nem egyedül volt eddig a kutyám, hanem vol egy öregebb nj kan, és vele is játszott. A menhelyi kutya kisebb, mint a német juhász, középtestű, nagyon vékony. Szerintetek összevesznének? Megvehetem a kutyát? Inkább ne?
2012. júl. 25. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne probléma, ha barátságos típus mind a kettő (kutyákkal). Arra ügyelj, hogy ne otthon találkozzanak először, hanem valami semleges területen ismerkedjenek össze és együtt menjetek haza.
2012. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm szépen! Hát a nj 3 éves, jâtékos típus, a másik olyan 1-2 éves lehet. :) Tényleg kis játékos kutyus, és eszméletlen hálás! Leguggolok mellé, és leteper a földre, és összenyalja az arcomat. Utcâról hozták be, és ki tudja ki verte, vagy mi történt vele.. Én tanítottam meg pórázon sétálni. Fél a járókelőktől, a kocsiktól, biciklisektől.. Gyakorlatilag mindentől. Nem tudom milyen keverék lehet.. Itt van ő, lefényképeztem:

www.kepfeltoltes.hu/view/120725/Fot_026E001Jjj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. júl. 25. 11:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy rosszul linkelek, csak most nem vagyok gépközelben. (telefon)
2012. júl. 25. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyél ki magaddal egy másik embert és a kutyádat. Kérd ki a kiszemelt kutyust, és vigyétek a 2 kutyát együtt sétálni. Néhányszor legyen ez, aztán ha kijönnek séta közben, akkor fogadd örökbe nyugodtan. Viszont a sajátodat is ivartalaníttasd, mert ha nem, akkor még lehet probléma falkavezérség téren.
2012. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem :/ A volt kutyám, és a mostani kutyám jól elvoltak, mind a kettő kan volt, nem voltak heréltetve, a feketébb a mostani kutyám, a másik másfél éve meghalt. :( Mindjárt küldök képet.
2012. júl. 25. 13:44
 6/6 A kérdező kommentje:

A volt és a mostani kutyám: kepfeltoltes.hu/view/120725/Fot_867E001Ui_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ő a menhelyi, ő sokkal kisebb az eddigi kutyusomnál: kepfeltoltes.hu/view/120725/Fot_026E001Jjj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. júl. 25. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!