Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz ez? (Kérdésed túl rövid,...

Igaz ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
9hónapos kutyám(pitbull) jelenleg 25-26kg, nem sovány és semmi probléma nincs vele, viszont a mellkasa egyátalán nem olyan széles mint a "testvéreié", az tény ,hogy az alomban is ő volt a legkissebb, igaz az ,hogy 1-2éves kora között fog igazán szélesedni?

2012. júl. 25. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
igaz :) nekem is ez volt a pitbull kutyámmal!
2012. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most egy kicsit megnyugodtam, hogy semmi baj nincs akkor vele:)
2012. júl. 25. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
az izmos testalkatatú kutyák (pit, staffi, stb) izomzata lassan, fokozatosan épül ki, kölyökként még nem rajzolódik ki igazán. szóval semmi pánik, az állítás igaz :)
2012. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 noesamuel ***** válasza:
nekem staffim van, totál ki voltam bukva én is, hogy a tenyésztő, hogy adhatott olyan kutyát amelyik 1,5évesen is úgy néz ki, mint egy magyarvizsla kölyök, aztán egyrészt idővel izmosodott, mástrészt útánaolvastam, és ahogy feljebb is írják a bull tipusú fajták 3éves korukig fejlődhetnek testileg.
2012. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is segíthetsz rádolgozni az izomzatára. Már most úsztasd sokat, később, úgy fél-egy év múlva pedig fokozatosan elkezdhetsz vele súlyt húzatni.
2012. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen én is hasonló cipőben vagyok és a magyarvizslás hasonlat is kiváló! Mostmár megnyugodtam ,hogy akkor ez időbe telik! Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!