Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafürdetéssel kapcsolatos...

Kutyafürdetéssel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
A héten megszeretném fürdetni a kiskutyámat, aki 1 éves. Feltétlenül kell neki kutyasampont venni vagy elég, ha egy sima tusfürdővel fürdetem meg őt? Azért kérdezem, mert nem szeretném, ha baja lenne, ha esetleg fürdés után mosdatja majd magát.
2012. júl. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
szia! 1 alkalomba nem fog belehalni, csak ne menjen a szemébe, fülébe. de szerezz mindenképpen kutyasampont!
2012. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Tusfürdővel semmiképp!


Inkább vegyél neki sampont, hisz a későbbiekben is szükség lesz rá.

2012. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél kutyasampont mindenképpen! Az ő bőrének/szőrének árthat, ha tusfürdővel fürdeted... nem drágák a kutyasamponok. Vannak drágák, persze, de egy olcsóbb is teljesen jó.
2012. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Sima habfürdővel is megfürdetheted, semmi baja sem lesz tőle.

A kutyasamponban is ugyanaz van plusz állatokon tesztelik mielőtt ember használhatná.


A kutyasampon is csak egy újabb üzleti fogás ha hülye fogyasztói társadalomnak...


Értelme kb annyi van mint a napfénytetőnek a helikopteren!

2012. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Előbb-utóbb kelleni fog kutyasampon.

Megfürdetheted emberi készítményekkel is, de sokkal kevesebbet használj belőle. Arra számíts, hogy bármit csinálhat a szőrével: kiszáríthatja, fénytelenné teszi, elkezd tőle hullani a szőre... Vagy épp ellenkezőleg is alakulhat, de én nem fürdetném meg emberivel.

2012. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy kutyasampont, nem olyan drága és ha nem mindennap fürdeted (amit miért is tennél) akkor elég sokáig elég.
2012. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképpen veszek neki kutyasampont a biztonság kedvéért.
2012. júl. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!