Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használt kutyás mellényt...

Használt kutyás mellényt (K-9, Bende, Molinári. ) lehet kapni valahol/valakitől használtan, egy kicsit olcsóbban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg a vaterán,tesz-veszen nézd meg,máshol szerintem nincsen..
2012. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából ezek nagyon meg vannak csinálva, és több évet kiszolgálnak:) Ebből amit már nem használnak, az már használhatatlan:)))) Egyébként mi épp a Bendénél fogtunk ki egyet a múltkor, mert valahogy kifakult, és 5 ezerét megvettük. A K-9-nél pedig az XL-esek le voltak értékelve 7 ezere. Érdemes nézelődni. De ha nem ragaszkodsz ezekhez a márkákhoz, a horgászmellények között is vannak erre a célra megfelelők, vagy a bringás cuccoknál is. Én vettem olyan biciklis felsőt, amin még hátul is volt zseb. és levehető volt az ujja is.
2012. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát én pl. olyasmire gondoltam, hogy ugye sokaknak volt a Molinári(piros) mellényük, de most bejöttek a színes Bendék és sokan váltottak :D És nekem szuperül megfelelne a Molináris :D
2012. júl. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!