Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sok kiolvasott kutyás...

Nagyon sok kiolvasott kutyás könyvem van, nem tudom h mit csináljak vele, ti szoktatok kutyás könyveket olvasni, szerintetek el lehet adni pl a neten, van értelme hirdetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha olcsón adod, akkor igen. Főleg, ha személyesen át lehet venni! Mert különben a postaköltség nagyon megdrágítja.
2012. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
én Pony Club tag voltam, és még megvannak a könyvek...(már 3x ujraolvastam mind1-iket xD) de hirdetik a neten ezeket a könyveket, és vannak emberek akik megveszik.. :D szoval sztem érdemes hirdetni...
2012. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sokan keresnek kutyás könyveket.

sajnos drága a pósta költség.

de hirdessd meg !

2012. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meg van a 101 kutyatrükk?
2012. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd eladni őket??? nem olyan rossz ám, ha a polcon "porosodnak". időről időre vissza lehet térni hozzájuk.
2012. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert költözködni fogok, és nem tudok sok cuccot vinni de mindig veszek könyveket.
2012. júl. 26. 07:55
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor jöhet a lista, engem is érdekel mi van:)))
2012. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tedd fel a listát erre az oldalra,és hamar elfogy,persze árat ne,csak telefonszámot.
2012. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!