Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer a XXII. kerületbe...

Valaki ismer a XXII. kerületben vagy közelében (Érd, Diósd) Kutyasulit/Kutyaovit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem vki Érdről Tárnokra jár suliba, de nem tudom mi a suli neve, nézz utána!
2012. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen típusú iskolát keresel?

A XXII. kerben van ha minden igaz az ebgondolat, ez "új felfogású", zárt csoportos iskola, az ovi 4hónapos korig ingyenes. (Mi voltunk 1x kipróbálni a tükörsulinál 100x szimpatikusabb volt, de nekem nem az a stílusú oktatás jön be).

Érden van a hobbi kutya iskola, itt még nem voltunk, a honlap alapján 1x talán érdemes lemenni megnézni, hogy hogy is zajlik az oktatás, de nincs benne semmi megnyerő vagy meggyőző, legalábbis számomra, hogy oda vigyem a kutyám.

Tárnokon van az Ebdorádó, ez egy kifejezetten színvonalas iskola (az oktatók rendszeresen vesznek részt saját kutyákkal nemzetközi versenyeken, illetve a segédek is aktív résztvevői pl az IDC-nek vagy egyéb kisebb-nagyobb eseményeknek) megfizethető árakkal, ez inkább munkakutyás, de sokan járnak ki csak ovizni vagy hobbi kutyával, alaptanfolyamra illetve agilityre. (most volt némi belpolitikai zűrzavar így néha kicsit néha kuszák a vasárnapi napok, de ettől függetlenül is ajánlani tudom)

2012. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tárnok EB-DORÁDO.


[link]

2012. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Ebgondolat Diósdon van.

Én szeretem, jó a hangulat. Ha nagyon komolyan akarsz kutyasuliba járni, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb választás, de szocializációra és alap dolgokra tökéletes.

2012. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. júl. 27. 13:30
 6/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem az Ebgondolatot választom :))
2012. júl. 27. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó választás lehet :), de végleges döntést csak akkor hozz, ha már voltál ott és/vagy egy másikban.

Én sajnos már megjártam, hogy hittem a marketing szövegnek meg az újdonság varázsának (voltunk tükörsuliban, az ebgondolatban és az ebdorádóban is).

Mondjuk az ovit legfőképp az ára miatt talán tényleg azt mondanám, hogy tökéletes, de ha eljutsz odáig, hogy a kutyád elég érett a komolyabb munkára, akkor esetleg még nézz körül még 1x.

2012. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!