Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya tényleg...

Szerintetek ez a kutya tényleg vemhes (link)?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom hogy a egy kutya tűnhet vemhesnek úgy is ha kicsit jobban jól lakik, szóval jól tel ieszi magát.

A kutya 4 hetes vemhes.


Itt a link:

[link]


szerintetek?



2012. júl. 26. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

nem minden kutyánál látszik a 4 hetes vemhesség de én úgy gondolom az a kutya vemhes! Más egy kövér pocak és más egy vemhes !

Viszont a kutyabiznisz nem olyan jó buli, főleg ha a szukának és a kannak nincs törzskönyve én nem vágnék a helyedbe bele, ráadásul az is kérdéses, hogy csivava a papa is? ( ezért írtam a törzskönyvet + tenyészszemle sem ártana ha már almot hozunk le ) A másik kalkulálni kell, hogy császáros az sem két forin, a kicsiknek min. 8 hetes korukig a táp oltás stb, stb... rengeteg költség.

2012. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. júl. 26. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod mi az apa? van olyan elvetemült aki egy vemhes kutyát akar venni? és mi van ha pl. egy pincsi az apa? amúgy egy ultrahang megmondja h vemhes e vagy sem
2012. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a kutyus vemhes a javából. 4 hetesen szerintem még nagy is a pocija. Általában ekkor kezd látszani, de ezen a kutyuson már nagyon látszik. Meg merném kockáztatni, hogy valami nagyobb kutya fedezte be, akkor pedig az élete is veszélyben lehet, mert nem tudja megszülni őket orvosi segítség nélkül. Én biztos nem venném meg, hacsak....nincs neki fedezőlapja, amit a kan kutya gazdija ad fedezés után, és amit le kell adni a törzskönyvezéshez.
2012. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy álvemhes. A miénk is volt ... és ugyanúgy menőttek az emlői és a hasa, de Uh nem mutatott ki semmit! Aztán le is apadt! De ha vemhes is, lehet hogy egy keverék lesz belőle, és rád marad! Nekem a szuka sem tetszik, én biztos nem venném meg!
2012. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tuti vemhes. Sőt, még többnek is gondolnám, mint 4 hetes.

De eladni egy vemhes szukát...

Pláne venni egyet. Gondolom a szukának jó esetben egy oltási könyve van. A pocakjában meg egy kupac lutri, ki tudja "kifiaborja" csöppség. És mindezért 50 ezer?

Hát... kinek mi éri meg. Én tuti nem hoznám el.

2012. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan 40.naptól lehet szemmel érzékelni a vemhességet. Ez a kiskutya szerintem is több mint 4 hetes.
2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen! Vemhes szukát eladni, mint az ellős tehenet :(


Kérdező, a kiskutya pocakjában BÁRMI lehet, fogalmad sincs miket fog fialni az a szerencsétlen...


Megnéztem a hirdető többi apróhirdetését, bichonnak mondott kiskutyákat is árul. Szaporitó! Abból is a legszivtelenebbek közül való!!!

2012. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!