Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik védőoltása után...

Hányadik védőoltása után lehet sétálni vinni a kölyökkutyust?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos kölyökkutyám, aki ugye mindkét hónapban kapott egy védőoltást meg még fog is kapni. Hányadik szuri után lehet biztonságosan kivinni őt sétálni?
2012. júl. 26. 16:44
 1/7 VBeata81 ***** válasza:
A mi állatorvosunk a 3. oltás után engedett sétálni, de van, aki a 4. után. Sok gazdi nem várja meg, én féltettem, addig csak ölben "sétált", hogy szokja a zajokat. Beszéld meg az állatorvosoddal, és tedd azt, amit tanácsol.
2012. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3. parvo-elleni után lesz biztos a védettsége. A veszettség elleni oltást 3.5-4 hónapos korában kell beadni, de már előtte is viheted utcára.
2012. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2012. júl. 26. 16:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ment a pacsi =D
2012. júl. 26. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a 3. oltás után, de nem rögtön utána, hanem rá egy hétre, addigra fejti ki a hatását az oltás rendesen. Ezt állatorvos mondta.
2012. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:PP Azt hiszem, megkérdezem.

Neked is ment a pacsi :)

2012. júl. 26. 16:55
 7/7 VBeata81 ***** válasza:
Igen, utána egy héttel.
2012. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!