Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámat valószínűleg...

A kiskutyámat valószínűleg megcsípte valami az erkélyen kb 10 perce! Nagyot nyüszített beszaladt a lakásba a polc alá. Nem találok rajta csípés nyomot, de egy picikét azóta sántít. Végig tapogatta, nyomogattam de nem reagált rá. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Azóta játszottunk is!
2009. júl. 16. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

azért sántit mert csipés érte. haz hamar leapad. viszont ha allergiás reakcio lép fel akkor vidd orvoshoz, ha bedabad a feje vagy nehezen kap levelgöt..

de ha ilyen nem jelentkezik egy orán belül akkor nincs gond.

a sántitás elmulik ha lehütöd.

ha játszik és eszik akkor rendben van..

2009. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Adjak neki calcimusc-ot(Elvileg ez kálcium)?5 ml-es ampullában van.
2009. júl. 16. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem felesleges ha már játszott is azota:)
2009. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vissza kell mennem dolgozni,nem akarom hogy valami gond legyen vele,de sajnos nem tudom ki várni az 1 órát hogy lesz e rohama.
2009. júl. 16. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapogasd át az egyész kutyát ha valahol fáj vagy duzzadni látszik/ érzed akkor adj neki kálciumot.

Tavaly az egyik ismerős kutyáját a háthó láujján csípte meg 1 darázs és "csak" a az egész lába dagadt fel mire az orvoshoz értünk vele (kb: 1óra) de nagyon csúnya volt + sántított + vinnyogott és 3oltást kapott rá.

Ők a 9. emeleten laknak és a kutya a szoba ablak alatt feküdt amikor történt...

2009. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áttapogattam nem reagált semmit nem nyüszített,mikor eljöttem otthonról még nem telt el 1 óra csak kb 45 perc.Akkor rendben volt!Remélem nem lesz baja mert megőrülök!!!!
2009. júl. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!