Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olasz agár gondban valaki?

Olasz agár gondban valaki?

Figyelt kérdés
sziasztok.kis olasz agarat keresnék..de nem nagyon találok a neten infót, csak nagyon régi hirdetések..Kenneleket sem találok!Ha valaki tudna segíteni infóban megköszönném.

2012. júl. 26. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én vele tartom a kapcsolatot, pár hete kezdtek bele a huskyk és whippetek mellett az olasz agarak tenyésztésébe is, érkezett hozzájuk egy vemhes szuka, aki pár hete ellett, nem tudom van-e belőlük eladó kiskutya, mert azt hiszem társtulajdonban van a szuka és a kölykök is, kérdezz rá :)

2012. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akiteki?
2012. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fúú köszöönöm!!
2012. aug. 2. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele? Majd írd le hogy alakult! :)
2012. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Juj, Alexa! Valamit nagyon félreolvastál! Blingbling nem vemhes és nem ellett. Egyelőre papíron még nem is a miénk, csak nálunk lakik. A tenyésztője szeretne majd egy almot, de mi csak felnevelni fogjuk őket, nem a mi kutyáink lesznek, csak azért lesz, mert tele van előjegyzésekkel és neki nincs ideje most foglalkozni a kölykökkel. Nem tervezünk kis olasz agarat tenyészteni, egy hirtelen jött szerelem okán került ide a lányzó. Konkrétan meglátni és megszeretni eset volt:))

[link]

Kiállításra fogjuk még néhányszor vinni, a grand champion még cél lehet vele, egyébként már mindent összenyert, de tenyészteni nem szándékozunk.

Elnézést a félreértésért.

2012. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, akkor vmit nagyon félreértettem...
2012. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!