Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának fogkefe? Hülyeség?

Kutyának fogkefe? Hülyeség?

Figyelt kérdés

Elég büdi a kutyuskám szája. Gondoltam veszek kisgyerek fogkefét meg fogkrémet és megmosom neki a fogát.

Hülyeség?


2012. júl. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az hülyeség hogy emberi fogkrém attól csak habzana a szája és rosszul lenne.

Van kifejezetten kutya fogkrém,én vettem kutyámnak,hozzá fogkefér de az is hülyeség használtuk vagy 2x,inkább jó öreg velős csont meg társai a jó fogtisztító. Kutyáknak sose volt és nem is lesz rózsaillatú a szájuk ezt el kell fogadni. Ha meg extrémen büdös vidd el orvoshoz,hátha fogköve van.

2012. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni direkt kutyafogkefét, olyat is, amit ujjra lehet húzni, mint egy gyűszűt, de nehogy azt hidd, hogy hagyja megmosni! A legjobb a rágócsont.
2012. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a kutyafogkefét azért találták ki, mert a mai ebek olyan nekik alkalmatlan táplálékkal vannak etetve, hogy szépen romlik a foguk, míg a természetben nem fordulna ez elő (lsd, a kutya ragadozó! nem eszik csepit vagy főtt farhátat)

szóval nem hülyeség, ha nem akarod a fogaival orvoshoz vinni

más kérdés, hogy hogy hagyja-e

2012. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
szépen kezd el normálisan etetni a kutyádat. nyers hus egyben, nem kockázva , csont, zöldségek miegymás. Tudjon rágin, marcangolni. Ez rendben tartja a száj PH értékét, és segit megelőzni a fogkövesedést. és nem lesz büdi a szája.
2012. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!