Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 A kérdező kommentje:

ráadásul itt a környéken idióta neveletlen kutyák vannak, vicsorognak rám amikor elsétálok a kerítés előtt..

Eddig próbáltam jó képet vágni hozzájuk, megszeretni őket, de nem megy..

2012. júl. 26. 19:52
 2/99 anonim ***** válasza:
67%
Ahha és most erre mit vársz mit írjunk? Leírtál pár sor panaszkodást,nem tudok együttérezni veled én nem érzek így,most végülis nem értem mit akarsz ezzel a kérdéssel kihozni..?
2012. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
Valami tippet, hogy mit csináljak? Elegem van már belőlük
2012. júl. 26. 19:55
 4/99 A kérdező kommentje:
Nem írtam volna ki a kérdést, ha lenne ötletem, hogy mit tegyek
2012. júl. 26. 19:55
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
Kölyökkutyus? neveld, és akkor nem fog harapni.
2012. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:

Persze, utálom a kutyákat, és még én neveljem...

Szüleim szerint "majd kinövi", de annyira imádom, amikor a fehér ruhámat összeugrálja, hogy csak na. Lefogni meg nem tudom, 156 cm vagyok és 45 kg, a kutya magasabb nálam, ha rám ugrik akkor simán feldönt...

2012. júl. 26. 20:00
 7/99 anonim ***** válasza:
84%

Hát, pedig nincs más, mint beletörődni. blablabla.

Később még változhat a kutya, bár egy éves kb. hm, nem lehet, hogy fiatalabb? Olyan kölyökkutyás viselkedés, amit leírtál.

Am. mit ugat, hiánya van valamiből? Mit akar, kaját, sétát, figyelmet?

2012. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 diagnostic ***** válasza:
100%

Egyszerű.Fogod magad,és a kutyát,és elkezdtek tréningezni és jó nagyokat sétálni. Jól lefárasztod,esetleg elhordod kutyasuliba, tanítgatod,és úgy fog aludni mint a bunda,nem fog fölöslegesen hisztizni,ugrálni.

Ne utáld a kutyákat,csak mert sokat nem nevelnek meg. Inkább tedd ezt meg te is,és eggyel több okos kutya lesz

2012. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
53%

Vedd át a kutyák között a falkavezérséget,,Olvass utána erről a netten.

pld... [link]

2012. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 A kérdező kommentje:

Nincs se időm, se kedvem foglalkozni vele. Nem fogom nevelni, én NEM AKARTAM alapból ezt a kutyát, nekem nincs szükségem kutyára, sosem szerettem őket.

Nem tudom, miért ugat, kap kaját, van vize, viszik sétálni.

1,5 éves kutya kb.

2012. júl. 26. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!