Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
58%
Ő nem nyomorék....rá még ez a szó is túl szép. De ezt élvezi, hogy legalább itt foglalkoznak vele. De elveszem ezt az örömöt tőle, jelentem a kérdést. Vagy lehet Alexandra már jelentette is.
2012. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
62%

én kistestű kutyámat is megtámadta egy német juhász,szerencsére se a kutyámnak se nekem komolyabb bajom nem lett, kutyák is kergettek már meg mégis szeretem őket,mert tudom,nem ők tehetnek róla hanem a "gazdái"


minden kutyát szeretsz de a sajátodat nem elég szánalmas,ha annyit foglalkozol a menhelyen a kutyákkal, akkor a sajátoddal nem tudsz mit kezdeni, csak egy kis nevelés kéne és kész...


az ilyen nem állatvédő!!!

2012. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó úgy látom nem volt kedved végigolvasni a hozzászólásokat, pedig érdemes :D


Ok, nem jelentettem :D

2012. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
77%
Na, és mit sikerült leszűrnöd a kamu kérdéseddel te evolúciós hulladék? Hogy az Embereket (szándékosan írva nagy betűvel) hergeli a tudatlan majmok vergődése? Szégyen, hogy a te fajtád van többségben a világon, és elég nagy baj, hogy ilyen sivár az életed, hogy az ilyen kötekedésben leled egyedüli örömedet. Ha majd mentálisan sikerül tovább fejlődnöd, próbálj ki mást is, amivel el tudod foglalni magad.
2012. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
És ez most vicces volt ,vagy mi értelme ?:D én nem írtam eddig hszt de elolvasgattam őket.Ez mégcsak nem is olyan kamu fos volt amin röhögni lehet
2012. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
szerintem nem kamu kérdés, szimplán egy kamus kis ribi, akit nem nevelt meg senki :)
2012. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 Állatvédő :) ***** válasza:
58%
Most a szüleidnek lenne 3 (nálad értelmesebb) kutyája . Ha helyetted inkább egy ebet fogadnak be . Mennyivel boldogabbak lennének :)
2012. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
54%

Ebben csak az a durva hogy a kérdező unalmában kiírt egy ilyen kérdést (vagy tényleg olyan életképtelen hogy nem tud kitalálni valamit amivel jobbá tehetné az életét) és mivel elkezdtük az elején normálisan aztán a választ látva durvábban mondani az IGAZSÁGOT ez a kis csicska itt próbálja oltogatni a népet :D Csak nem sikerül. Mert az itt válaszolók legnagyobb részének magasabb az IQ-ja mint hogy felvegyék ezeket a próbálkozásokat:D

Tudod kérdező az a baj hogy próbálsz itt okoskodni azoknak akik csak szánalmat éreznek irántad de persze ez téged nem izgat mert úgyis mi vagyunk a hülyék és nem te:D A fű meg kék :D Sajnálom hogy ennyire félresikerültél és komolyan remélem hogy elkap majd egyszer egy kutyus úgy hogy legyen is okod utálni őket de sajnos abból is csak a kutya jönne ki rosszul... Szóval szár szónak is egy a vége ásd el magad senkit nem érdekel a nyomorod :D

2012. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
azt nem hiszem el h állatvédő vagy.
2012. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!