Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
 51/99 Tyukanyo40 ***** válasza:
69%
Hát ezek szerint még a NOÉ-nak sem sikerült megszerettetnie veled a kutymókat:( pedig az mérföldkő lenne az életedben.
2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
77%
Kamukirálynő!!!!:D
2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mióta önkénteskedsz a Noénál?
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
81%
21 és 22 hozzám tartozik. Már leírták előttem a lényeget. Itt nem a kutyával van a baj, hanem veled. Talán szedjél nyugibogyót, vagy valamit, de elég zavartnak tűnsz. Állatvédőnek pedig valóban ne nevezed magad, mert pont a hozzád hasonló divatmajmok miatt van a közvéleménynek rossz véleménye az állatvédőkről. Mint írtam, oda elhivatottság kell, az pedig nem tűri a különbség tételt kutya és kutya közt. Talán ha minimális ismereted lenne a kutyák viselkedéséről, sok mindent megértenél, és a bajt is elkerülnéd. Én zárom a témát, ez egy feleslegesen feltett idióta kérdés volt, amivel sikeresen lejárattad magad. Gratulálok! :D
2012. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 Állatvédő :) ***** válasza:
81%
Te most komolyan állatvédőnek nevezed magad ?!
2012. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
77%
Na mi van, miért nem írsz? Érzed a lebukás szagát? Vagy kimentél levezetni a kutyádon az itt felgyülemlett feszültséget?
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
77%
igen, érzi :D
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 A kérdező kommentje:

Nem, csak lezártam a témát azzal, hogy elköltözök bő 1 hónap múlva.

Minek kéne írnom ide? Nem igazán érdekel, hogy mit gondoltok rólam. Lehet szidni, de akkor ti sem vagytok különbek, mint amilyennek hisztek.


Téma lezárva a részemről, ki is törlöm a kérdéseim közül!

Szép estét, ti tökéletes állatbarátok! Remélem 1 pókot sem ütöttetek le soha, mert akkor ajjajj, nagyon primitívek vagytok ám!

2012. júl. 26. 21:20
 59/99 anonim ***** válasza:
62%
ezaz, menekülj. az egyszerűbb. kotródj is innen :)
2012. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
85%

Győzelem!!!!!!


Látod, ezzel is csak azt bizonyítod, hogy kamu az egész Noés ügy! Nem tudsz te róluk semmit!!!!! De jól teszed, ahogy írták előttem is: Kotródj innen!!!

2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!