Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
 61/99 A kérdező kommentje:
Nem fogok belemenni az idióta veszekedésbe, nem jött be most nektek:))
2012. júl. 26. 21:25
 62/99 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy már eddig is ezt tetted. Szóval már az elején belementél. Leégetted magadat, mint a sz.ar! És miért vagy még mindig itt? Azt mondtad lezártad a témát. Akkor minek reagálsz? Inkább menj "önkénteskedni".
2012. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
77%
:DDD
2012. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 A kérdező kommentje:

Ti vagytok a nagy állatvédők, nem? Én meg nem, ugyebár :D

Akkor ti miért ültök itt a gép előtt? Én is kérdezhetném ennyi erővel.. Mocskok!

2012. júl. 26. 21:30
 65/99 anonim ***** válasza:
86%

Egy kissé ellentmondásos vagy, nem gondolod?


Először azt írod eleged van belőle és az összes többi kutyából, majd hirtelen a Noénál önkénteskedsz és kutyákat sétáltatsz. Először azt írod 2 év múlva költözöl, utána azt, hogy 1 hónap múlva.


Hogy viseld el őket? Idegroncs lettél? Keveset alszol? Megy az ugatás?

Ha nevelni sem akarod és csak hisztizel, akkor azt javaslom, szedj nyugtatót, vegyél be hozzá altatót is és a biztonság kedvéért füldugóval aludj!

2012. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
77%
Úr Isten...:D Ne mocskolódj! Szóval már 1 hónap múlva költözöl? Hirtelen megnyerted a lottót, vagy mi? Kamu kamu hátán. Ne pattogj már itt, szánalmas vagy. Konkrétan kb 30 ember küldött el téged a p.icsába, mégis itt vergődsz. De nem válaszoltál a kérdésemre. Mióta önkénteskedsz?
2012. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 sippara ***** válasza:
77%
(egyébként csak egy tipp. Ha már annyira rajtad van a tini lázadás, hogy utálnod, hibáztatnod KELL valakit, akkor ajánlanám az idióta szomszéd nénit, illetve a hasonlóan csodás szüleidet, akik a válaszaid alapján nem csak kutyát nem tudnak/akarnak nevelni :))
2012. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
76%
Vetesd el magad. Főleg, ha annyi agyad van, mint szíved.
2012. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
t
2012. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
79%

EZ kész :D

Most komolyan annyira nehéz lenne venni egy füldugót ha annyira zavar az ugatás ?: Mást úgysem tehetsz nyugodj bele a kamuzást meg gyakorold még mert marhára szánalmas ahogy itt próbálsz okoskodni aztán meg flegmázni :D

Komolyan remélem hogy ennél nagyobb bajod nem lesz az életben.

2012. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!