Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
 71/99 anonim ***** válasza:
36%

menj el szenet lapátolni inkább, te semmirekellő hisztis pic sa.

kit érdekel a nyomorod?

2012. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
32%
nem hiszem el hogy az állatok kategóriába ennyi idióta van, hogy ha egy 45 kilós lány elkezd panaszkodni egy kutyáról, akkor rögtön mindenki eljátssza a keménygyereket, nekiesnek a kiscsajnak aztán felpontozzák egymást 100%ra :D
2012. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
65%
panaszkodjon a kutyákról, azt csinál amit akar. de ne kiáltsa már ki magát a WWF elökének :D érted. te meg mit pattogsz?
2012. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Márpedig neked és a kutyának is jót tenne a közös kutyasuli, terápiás célból. A húzás ellen van egy kiváló és olcsó találmány, halti vagy fejhám néven forgalmazzák. Persze ráerőltetni a kutyára nem szabad, de néhány jutalomfalattal könnyű rászoktatni, aztán rácsatolható a póráz is. Hidd el, hihetetlen sikerélményt ad, hogy nem húz a kutya (még ilyen nehéz ebet is megtartasz haltival egy ujjal), megtanulsz vele kommunikálni a suliban, leneveled a rossz szokásairól. Ha hiszel a sorsban, szerintem ő a te "kereszted". Ha most elmenekülsz a probléma előtt, később kisorsolja az élet újra. Ellenben ha leküzdöd ezt a problémát, sokkal könnyebb lesz az életed, még az immár neked köszönhetően jólnevelt kutyát is megszereted. Amúgy pont az elutasításod miatt olyan rossz veled.

2012. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
61%

"nem hiszem el hogy az állatok kategóriába ennyi idióta van, hogy ha egy 45 kilós lány elkezd panaszkodni egy kutyáról, akkor rögtön mindenki eljátssza a keménygyereket, nekiesnek a kiscsajnak aztán felpontozzák egymást 100%ra :D"


Ó mondd, te nagyokos, akkor mégis mit írjunk ennek a hisztis p.icsának, ha ami a megoldás lenne, az neki nem jó? És honnan tudod, hogy 45 kiló? Csak nem te vagy a kérdező? :) Védjed bmeg, 1 ember van a kérdező mellett, és kb 50 ellene. Úgyhogy ne pattogj itt. Te is olyan egysejtű vagy, mint ez a liba.

2012. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
85%
jó a buli :D
2012. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
70%
Most meg jössz azzal, hogy kamukérdés volt? És mi vagyunk szánalmasak? És te mi vagy? Mi van, nincsenek barátaid? Bár ezen nem is csodálkoznék. Egy ilyen aberrált ember, mint te, csoda, hogy saját magát el bírja viselni. Azért csak viszketett a p.icsád, csak nem bírtad ki, hogy ne ugass vissza valamit...:D Írhatsz bármit, lehet, hogy a te szemedbe 30 ember szánalmas, de te egymagad vagy 30 ember szemébe az. Nem is tudom melyik a rosszabb. Biztos mindenkit meghat, hogy utálsz minket. Jaj, mi lesz most? Megtudtuk, hogy még egy gyökérrel több van a világon! :) Na, én nem fárasztom magam egy ilyen seg.gfej miatt, nem érsz annyit, hogy itt koptassam az ujjam. Nem csak a kutyáknak, de az ilyen embereknek is kellene menhely, mint te. Na csá!
2012. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 A kérdező kommentje:
Nekem vannak barátaim, nektek max a drága kutyátok :))
2012. júl. 27. 12:30
 79/99 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg egysejtű vagy :D


Ha nem tűnt volna fel, a kutyákat lehet szeretni és nem szeretni. Nincs azzal semmi gond, ha valaki nem szereti őket, amíg nem fajul állatkínzássá a dolog. Te felvázoltál egy helyzetet és az elején sokan próbáltak is segíteni neked, azonban ez a hangulat nem azért bontakozott ki, mert nem szereted a kutyákat, hanem mert elkezdtél össze-vissza hazudozni. Nem azzal van bajunk, ha valaki nem szereti a kutyákat, hanem konkrétan a "személyeddel" volt problémánk. De úgysem fogod megérteni, hiszen írták mások is, egysejtű vagy, ennyi.

2012. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
65%

Büszkék lehetnek rád, hogy egy degenerált ember van a társaságukban.

Egyébiránt nagyon sok embernél többre tartom a kutyámat (pl. nálad is), ő nem hazudik, nem ver át és még sorolhatnám, míg az emberek többségéről ez nem mondható el.

2012. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!