Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van a kutyákból,...

Elegem van a kutyákból, hogyan viseljem el őket? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Próbáltam jól hozzáállni ahhoz, hogy 1 éve vettek anyáék egy kiskutyát, az öreg kutyánk mellé. Vele semmi baj nem volt.

De a mostani folyamatosan ugrál ránk, harap, és a legjobb, hogy minden reggel fél 6-kor arra ébredek, hogy ugat. Annyira elegem van belőle, meg az összes többi kutyából is.

2 év múlva költözök vééégre Budapestre panelba, ott vééégre nem kell ezt végigcsinálnom, de ezt a 2 évet nem tudom, hogy fogom kibírni. Egyszerűen már utálom az összes kutyát, képtelen vagyok elviselni őket!

Amúgy imádom az állatokat, állatvédő vagyok, szoktam önkénteskedni is.. de a kutyák.. pfú..


Szóval segítsetek, hogyan viseljem el? 3 hónap alatt lassan idegroncs lettem, a kevés alvástól, este is megy az ugatás, kora reggel is..


2012. júl. 26. 19:51
 81/99 A kérdező kommentje:
Te szerencsétlen, hát nem esett le még mindig?
2012. júl. 27. 12:36
 82/99 A kérdező kommentje:
Remélem majd széttép a csodálatos kutyád :D
2012. júl. 27. 12:36
 83/99 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű, ringasd magad ebben a boldogságban :)


Egyébiránt olvastam, sőt már előtte is sejthető volt, hogy kamu a kérdés. Próbáld meg értelmezni, amit írtam.

2012. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
71%
Neked barát? Az max a tükörképed! Az a baj, hogy ilyen dolgokat, mint amit te is csinálsz(kamukérdés, kamuválasz) az olyanok teszik, akiknek nincsen semmi örömük az életben. Nem szereted a kutyákat? Kit érdekel? Ez a kutya nevezetű topik azért alakult, hogy a kutyaszerető emberek segítséget, választ kapjanak a kérdéseikre. Nem azért, hogy ilyen unatkozó nyomorékok azt taglalják, hogy mennyire utálják a kutyákat. Utáld. De itt senkit nem érdekel. Ezt a kérdést azért írtad ki, hogy provokáld a népet. Ezt élvezted, hogy veszekednek veled. Mert máshol nem kapsz figyelmet. De ahhoz nincs merszed, hogy leírd a neved, és odamenjek személyesen hozzád, hogy kioktassalak, igaz? Itt nagy a pofád? Hát el kell, hogy szomorítsalak, mert akik válaszoltak, azok olyan szinten sza.rnak a te érzéseidre, és gondjaidra, hogy el nem tudod képzelni. És csodálkozol, hogy mindenki a kutyákat védi? Miért téged kellene? Ennyire életképtelen vagy? Ne itt legyen nagy a pofád, gyere el Dunaharasztiba, és úgy helyreraklak, hogy nem lesz ekkora a pofád! Mert én szívesen megmutatom neked, hogy nem csak itt van nagy szám! Úgyhogy menj vissza anyuci szoknyája alá, te életképtelen kis r.ingyó, és panaszold el neki a világfájdalmad. Ha egyáltalán van anyád. Mert én biztos bedobtalak már volna valamelyik árokba!
2012. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 A kérdező kommentje:

Kutyák kategória. Nincs kiírva, hogy kötelező imádni a kutyákat ebben a kategóriában!


Annyira sötétek vagytok, hogy az már fáááááj!

2012. júl. 27. 12:43
 86/99 anonim ***** válasza:
Adjátok még neki az ívet? :D Vagy jelenthetem a moderátoroknak, hogy kamu kérdés?
2012. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
54%
Ne jelentsd! :D Úgy kiszívjuk a vérét, hogy legközelebb nem lesz kedve gyökérkedni itt! :D
2012. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:

Annyira sötétek vagytok, hogy az már fáááááj!


Miért vagyunk sötétek? Ki kamuzik orrba-szájba? Ha mi sötétek vagyunk, te mi vagy? Várj, tudom már....seg.glyuk!

2012. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 A kérdező kommentje:

Kiszívjátok a véremet?:D

Most azt csináljátok vagy még várjak egy kicsit?

2012. júl. 27. 12:52
 90/99 anonim ***** válasza:
te tényleg ekkora nyomorék vagy...?
2012. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!