Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Kelly3 kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen kutyust ajánltok? Hatalmas kertünk van, hozzám és a két tesómhoz(4 és 9 évesek) kellene olcsó és ne legyen túl rövid szőrű ha lehetne! Valami kutyafajtát ami ezekhez passzol?

2012. júl. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos egy kutya nem olcsó:/ menjetek el egy menhelyre és válasszatok egyet magatoknak!

amúgy ha már így állsz vagy álltok hozzá, hogy olcsó legyen akkor inkább ne legyen kutyusotok mert sajnos nem olcsó egy kutya:)

2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint tartani nem olcsó :)
2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy kutyatartás se olcsó,nem hogy a megvétele! Ne akarj kutyát,majd ha úgy álltok anyagilag hogy megtudjátok adni neki amit kell! Bármikor felmerülhet műtét,ott lesz az oltássorozata,ivartalanítás,prémium táp,felszerelés ezek nem kis tételek.
2012. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia:)


de ha a fajta neked mondjuk nem olyan lényeges akkorén is a menhelyet javasolnám :)

az én kutyusom hosszú szőrű német juhász

nagyon szeretem .. :) a német juhász ált. könnyen tanul :) szeret mozogni .. nem olcsó de végülis gazdátol füg ... mert ha pl törzskönyves(nekem az) akkor biztosan nem olcsó ... de tényleg menhelyen nézzetek szét :) hátha lesz valami fajtatiszta kutyus :)... vagy ha nem olyan fontos hogy az legyen biztosan lesz amelyik tetszik:))

2012. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már van kutyám, rövidszőrű tacskó csak mellé szeretnék egy társat hogyha én nem vagyok otthon vele akkor tudjon játszani vele! Menhely semmiképpen se, nem 100 forintosra gondoltam hanem ami 10 000 alatt vagy annyi.......
2012. júl. 27. 14:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából németjuhászt nem nagyon szeretnék mert hatalmasra nő !
2012. júl. 27. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennyi pénzért még menhelyi kutyát sem mindenhol tudsz magadhoz venni, tegyél hozzá még egy 0-át és akkor már el lehet gondolkozni egy fajtatiszta kutya vásárlásán. Azért, hogy a jelenlegi kutyátok ne unatkozzon felesleges még egyet hazavinni.

A fajtára visszatérve olyan való nektek aminek az igényeit ki tudjátok elégíteni pl napi mozgás igény, vannak olyan fajták amik szellemi foglalkozást is igényelnek, etetés... Az hogy van 3 gyerek +1 kutya ez alapján bármilyen fajta jó lehet, de olyan hogy olcsó is legyen meg fajtatiszta is... kiesik majdnem az összes kivéve a menhelyiek. De akkor még a tartási költségek mindig ott vannak ami bármilyen kutyát választotok nem 100Ft lesz.

Szerintem elégedjetek meg azzal ami van és inkább neki biztosítsatok minőségibb életet: rendszeres séta, közös programok, minőségi táp...

2012. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen!
2012. júl. 28. 13:43
 9/9 A kérdező kommentje:
De én egy tizesért már láttam tacskókölyköt.......
2012. júl. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!