Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha egy fiu lány...

Mi történik ha egy fiu lány pároshoz odaszalad egy idegen kutya? Megvédik egymást?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy rátámadnak ha ellenségesként viselkedik vagy örülnek neki és játszanak vele.Nekem vizslám van ők pl játszanak a veszekedés helyett.
2009. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért a kan többnyire elmarja, legalábbis figyelmezteti az újoncot, h ez bizony az ő csaja, ha az idegen veszi adást behódol és bekapcsolódik a játékba.


A baj inkább akkor szokott lenni, ha az idegen kan és erősen domináns személyiség, akkor lehet verekedés.


Szóval igen, a srác megvédi a csaját. :)

2009. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az előttem íróknak igaza van, megvédi a fiú a csaját, és a csaj a fiúját, csak ha nem veszi az adást az idegen kutya, valószínűleg verekedés lesz belőle. :
2009. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól nem fogják megvédeni egymást, hogy _odamegy_ egy idegen kutya, hiszen ez önmagában nem fenyegetés. Ha megtámadja őket, vagy fenyegetően lép fel, akkor meg valószínűleg megvédik magukat, ezáltal egymást is.

A mi kis kanunk idegen kantól védi meg a lányokat, ha rájuk akar mászni (pedig mindkét szuka ivartalanított), de egyébként játszik azzal is. Rámorog, ha a csajokra nyomul, de ennyiben ki is merül a dolog. Szóval megeshet, hogy védik egymást, de ésszel, nem agyatlanul :)

2009. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző!

Igazad van, de baj lehet már abból is, ha az idegen kutya odasétál és "befeszít", tehát nem lép fel támadólag, csak a tudtukra karja adni, h "én vagyok a khhirály!". Ezért az összeszokott pár kanja megugrik, mert hát tényleg elég sértő..

Képzeld csak el, h sétálsz a bnőddel/illbarátoddal (de én most úgy írom, h azt feltételezem fiú vagy, de sztem érteni fogod)és oda megy vmi macsó, és azt mondja a csajodnak, h miért vagy ezzel a girnyó looserrel gyere inkább velem... Gondolom benned is felmenne a pumpa és bár nem fizikai agresszióval jött az illető máris kész a verekedés. :D

szóval ezek nagyon apró jelek, de ha ilyenkor a kutyánkat figyeljük könnyen közbe lehet avatkozni egy behívással, figyelem eltereléssel, persze a legjobb, ha az idegen kuty gazdi rászól a kis macsóra. ;9

2009. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!