Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla tartókhoz lenne egy...

Vizsla tartókhoz lenne egy kérdésem! A ti kutyátok is ilyen?

Figyelt kérdés

Ez egy komoly kérdés, nem kamu meg ilyesmi.

Az lenne a gond, hogy az én 1,5 éves kutyám, ha felugrik valamiért röfög! (röfögő) hangot hallat!

De előfordul evés közben is, és azt szeretném megtudni, hogy ez valami rendellenesség, vagy más is hallott már a kutyájától disznó hangokat??



2012. júl. 27. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem vizslám van, de hasonlóan hosszúkás pofájú, és bizony röfög sokat, kiskucu :)) akkoris, ha simogatom
2012. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém akkor szokta ezt csinálni, amikor unatkozik és erre szeretné felhívni a figyelmemet.


Lehet, hogy evés közben azért csinálja a tiéd, mert nagyon habzsol.

2012. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, megnyugodtam

Nem szokott habzsolni, rá van szoktatva hogy szépen egyen.

2012. júl. 27. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

A Futrinka Egyesület Magyar Vizsla Fajtamentő csoportjával vedd fel a kapcsolatot, ők biztosan szívesen segítenek, ha kérdésed van a fajtával kapcsolatban.


[link]


[link]

2012. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem is 1,5 éves magyar vizslám van. És igen röfög, meg minden egyéb hülyeségeket csinál. De hát a vizsla alapjáraton nem normális. Vagy tévedek?
2012. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat nem tévedsz, tényleg nem normális kutyák!

Csak azért tettem fel a kérdéset, mert azt hittem valami légzési rendellenesség!

2012. júl. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!