Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt valaki mostanában a...

Volt valaki mostanában a Budaörsi Állatmenhelyen?

Figyelt kérdés
Vannak kölyökkutyák (akik akkora méretűek maradnak mint egy macska) és benti kutyák? Ilyen picikékre gondolok. Yorki keverék vagy ilyesmi :) Eseteleg honlap amin fentvannak a kölyökkutyák?
2012. júl. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Örökbefogadható kutyák

[link]

2012. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt már én is láttam és a legfrisebb kutyás kép 2012.03. hónapban készült,de azért köszi :)
2012. júl. 27. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnod kell, hogy a menhely nem fajtatiszta kutyák tenyészete. Menhelyeken többnyire egy év körüli keverék kutyák találhatók. Ölebek nincsenek. Lakásban tartható kutyák vannak. Oda kell menned, ismerkedés, séták után hozhatod csak el.
2012. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha láttad a weboldalt, akkor miért nem hívod fel őket? Annál aktuálisabb infókat sehol nem kapsz :)
2012. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ma fogadtam örökbe egy éves kutyust egy másik menhelyről, jól érzi magát, sajnos viszont nem ismeri a kutyaházat, be szokták vinni őket éjszakára az épületbe. Így megázott, de fel se vette. Majd lassan megszokja.
2012. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A törvény szerint ivartalanított, chippel ellátott és oltott kutyák adhatók örökbe, de persze nem ingyen. És örökbe kell fogadnod, írásban is, kötelezettséggel.
2012. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!