Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki pároztatja...

Van itt olyan aki pároztatja szuka csivaváját?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki szokta pároztatni szuka csivaváját, vagy tervezi? Evvel kapcsolatban lennének kérdéseim.
2012. júl. 27. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Itt felelős állattartók vannak, akik ivartalaníttatják a kutyáikat!
2012. júl. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

nem leszek ideges-nem leszek ideges-nem leszek ideges

-.-

2012. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy van, de ne pároztasd!!! Ne kínozd a kutyát, aki csivavát akar venni majd keres egy tenyésztőt,mert gondolom ha te kutyádról van szó,nem fogsz megtartani annyi kölyköt!Semmi értelme!
2012. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja.... Nem vagyok ideges, fő a nyugalom...... Jajjjjjjjjj....... Mindjárt sikítok......
2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs! Méghozzá azért, mert túl szaporitott fajta, ezért van ennyi idegbeteg csivava, mert mindenki csak azt látja benne, hogy szaporitani kell! Te se tedd! Nincsenek neki szexuális vágyai, szóval kár neki párt keresni!
2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kérdeztem valamit, és arra vártam egy választ, ami egy szimpla igen avagy nem, nem idegbetegek nyugtató szövege, meg okoskodóké!

Azonkívül a csivavákra mondják, hogy idegbetegek az egyik unintelligens kommentelő, itt pattogott mint egy nem normális, hogy ő nem lesz ideges, hát vegyél be egy xanaxot, ha nem bírsz az idegeiddel, különben meg nem tudom ezen miért lenne bárki is ideges.Nekem fiú csivavám van, és igen szeretném majd pároztatni, mivel szeretnék én is megtartani kis kutyát, a barátnőim is kérnének illetve, az aki szukájával pároztatnám csak olyan lenne aki szintén tudna gondoskodni a kicsikről. Nem vagyok felelőtlen állattartó, mindennél jobban imádom az én kis drágámat, és csak olyan döntéseket hozok ami jó neki. Nem fogom egyelőre ivartalanítani mert nem látom értelmét NÁLA! Nyilván sok kutyánál nagyon hasznos dolog de én mindenképpen szeretnék, egy felelős, átgondolt, csodálatos pároztatást lebonyolítani ahol 100% , hogy utána minden kis kölyöknek aranyélete lesz! Pusssssssssssszika.

2012. júl. 28. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ivartalanítod, akkor se keress neki párt, mert attól, hogy "nincs szüksége ivartalanításra" (amit ugye, nem (csak) a viselkedési problémák miatt szoktak megfontolni az emberek), még nem muszáj neki párosodni. Okés, hogy imádod, de attól még senki sem garantálja, hogy a kutyádnak nincs örökletes hibája, ha nem vizsgáltattad ki mindenre, és szép is, jó testfelépítésű, stb. tehát továbbtenyésztésre érdemes, és akkor azt sem garantálja senki, hogy kölykök egészségesen, mindenféle genetikai hiba nélkül fognak megszületni, jó idegrendszerűek lesznek (márha mostanában előfordul ilyen csivava), valamint küllemre is a várt eredményt kapod. Még ha a te kutyád egy "csodacsivava" is, ha nem válogatod meg alaposan a szukát, lehet, hogy nem is csivavával, csak egy szaporított keverékkel pároztatod a kutyád, és akkor tényleg genetikai hibás idegrendszeri roncsok fognak világra jönni, és akkor mégis, hogy lesz aranyélete a kicsiknek? Mert ha gazdára is találnak, valószínű, hogy előbb-utóbb egy menhelyen, vagy az utcán kötnek ki. Megéri, hogy mégtöbb kóbor kutya legyen? Megéri nekik megszületni azért, hogy pár éven belül egy gyötrelmes élet miatt meghaljanak? És, ha semmi olyasmiről nincs szó, hogy bármi bajuk lenne a kölyköknek, a Te kutyád után ők is "csodacsivavák", akkor is nagy agyament ötlet ez, ami kipattant a fejedből. A tenyésztést bízd hozzá értő emberekre, és elégedj meg a kis drágáddal, ne hozz le felesleges szaporulatokat. Mert akinek csivava kell, és valóban FELELŐS gazdi, a mai csivava populáció (rossz híre) miatt úgyis csak FELELŐS tenyésztőktől vásárol. Ajánlom, ha feltétlenül még egy négylábút akarsz, Te is tegyél így. Ja, és az ismerőseid is.
2012. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
csivava 1 patkány nem kutya
2012. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem szuka csivavám van nagyon szeretem Őt és Ő is engem!

Tenyésztésből lett kivonva nagyon szép igazi gyönyörűség most lesz szeptemberbe 5 éves:) Lola a neve és krémszín

De soha nem jutott eszembe,hogy pároztassam mert már eleget szült és mellettem nyugodt élete lehet mindent megkap tőlem!:) Szerintem talán feleőtlen ötlet lenne pároztatni a csivavádat főleg ha nincs törzskönyve se mert nem hiszem,hogy kapkodnának a kölykökért a mai anyagi helyzetben..meg aztán szerintem sok macera is igazi mivel neked kan csivid van a te felelősséged kicsi mivel nem a kan szüli meg a kicsiket talán ezért sem gondolsz bele hogy a szuka kutya még bele is halhat a szülésbe vagy a kicsik közöl pusztul majd el 1...

Persze a te döntésed de én mérlegelnék...

Szép napot!

2012. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!