Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj, ha valaki nem...

Miért baj, ha valaki nem szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés

A pár nappal ezelőtti kérdés ihlette ezt. Annak a lánynak tényleg szörnyű volt a stílusa és hazudozott, szóval részben megértem, amiért így lehordtátok.


Szóval a kérdésem az, hogy miért baj, ha valaki nem szereti a kutyákat és esetleg ezt elmondja egy másik embernek? Nem lehet minden ember egyforma, én pl gyűlölöm a pókokat, most akkor a halálomat kívánja ezért valaki, mert ő meg imádja őket?

Egyetértettem veletek, akik oda válaszoltatok, de azért nem szabadna más ember halálát kívánni, csak mert nem szereti a kutyákat.

Én is imádom az állatokat, de nem szabad emberként kezelni őket, nem szabad 1 kutya miatt más ember halálát kívánni. Én az érintettek helyében nagyon szégyellném magam.. (Meg a kérdező helyében is)


2012. júl. 28. 17:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy félreértés ne essék, én bírom a kutyákat, bár nekem sajnos nincs, panel-átok.. :(
2012. júl. 28. 18:03
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Én se értem,hogy mi a baj,ha valaki nem szereti a kutyákat,én se szeretem őket.Én nyuszi és vadászgörény párti vagyok.Szerintem,aki csak,azért kívánja valakinek a halálát,mert nem szeret 1 állatot,amit ő igen az egyrészt nem normális+teljesen bele van b*zulva az állatba
2012. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Annál a kérdésnél nagyon sokan írtak ilyesmiket.

Különben nekem is van nyuszim, most kívánjam más halálát, mert egyesek meg a nyúlpörköltet imádják?

2012. júl. 28. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Szintén egy provokáló kérdés. Ha nem szereti valaki a kutyákat akkor nem . Lelke rajra. De mindezt emberi hangnemben kell kinyilatkoztatni. És nem ide feljönni a láthatólag kutya és állatbarátok közé kiírni hogy miért baj. Mert nem baj csak épp ez itt nem sokakat érdekel.

Egyébként arra a kérdésre visszatérve nem úgy kezdődött az ha jól emlékszem h nekitámadtak ilyen haljál meg szöveggel hanem a csaj kezdte hogy reméli hogy jól megtépi a válaszolót a saját kutyája. Gondolom ezt sem minden ok nélkül mondta de azért ne csak azt lássuk meg hogy a válaszolók miket írtak.:)

Én ugyan úgy birok egy olyan embert aki nem szereti a kutyákat mint aki szereti őket feltéve hogy normálisan viszonyul a kutyákhoz(nem bántja). A legjobb barátnőm gyűlöl minden állatot de ettől én még imádom. Mert nem hangoztatja úton útfélen hogy utálja őket.

Egyébként itt már annyi ilyen kérdés volt olvasgasd azokat is el mert van jó pár oldalon keresztül vita de gondolom itt is az lesz:D

2012. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeretem a kutyákat, csak pár fajtát. Német dog, argentin dog, boxer, és ezek a nagyobb testű kutyák bejönnek, de a nagy részüket nem szeretem. Nem kívánom a halálukat, isten ments, de a közelemben nem bírom elviselni, idegesítenek, zavarnak.

Ellenben a macskákat nagyon bírom, mindet. Szerintem ez olyan dolog, hogy a sajátját mindenki szereti, de a másét nem mindig. Én ettől nem érzem magam rossznak, de ha valaki szemében az vagyok, azt is leszarom.

2012. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként félreértés ne essék, annak ellenére, hogy nem szeretem a kutyák nagy részét, múltkor is egy spicc keveréket bevittem az állatkórházba. Előttem ütötték el, senki nem segített. Bevittem, megvártam jól van-e, aztán jöttem haza. De nem tartanám meg, sőt a lakásba sem vinném be. De kötelességemnek érzem, hogy segítsek.
2012. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem baj. Én például nem szeretem az ezerlábúakat,de nem is megyek az ezerlábúak (csak a hasamra ütöttem) témakörbe provokálni a jónépet unalmamban.

Szerintem a szóban forgó témánál a kérdező bicskanyitogató stílusa és mérhetetlen ostobasága váltotta ki az indulatokat.

2012. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha valaki nem szereti az állatokat, de attól még ne bántsa őket. Én pl. félek a pókoktól, mégsem ölöm meg őket, hanem megfogom őket egy kis dobozkába vagy üvegbe és kirakom őket az udvarra. Attól még, hogy nem a kedvencem, még élheti a saját kis életét tovább.
2012. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, ha valaki nem szereti a kutyákat. A kérdező stílusával, személyével volt ott a baj, nem azzal, hogy nem szereti a kutyákat, az elején mindenki normálisan válaszolt neki, aztán elkezdett össze-vissza hazudozni és elküldött ő is mindenkit a fenébe, ez mellé a végén beszúrta, hogy kamu kérdés volt. Ettől függetlenül én soha nem kívánnám más ember halálát, de azt azért szögezzük le, hogy a többiek nem azért kívánták, mert a kérdező nem szereti a kutyákat.
2012. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Be tudnátok linkelni a szóban forgó kérdést?

Köszönöm!


Egyébként én sem tartom "baj"-nak, ha vki nem szereti a kutyákat, csak a nézetét ne akarja rám erőltetni :) És ne bántson meg engem verbálisan, vagy a kutyámat fizikailag!

Előfordult már, hogy pusztán indulatból, gyűlöletből szóltak be, hogy miért kell buszon kutyát szállítani, holott póráz-szájkosár volt és a kutya nem volt útban. Ugyanez utcán, mikor a kutya láb mellett jött, bár szabadon.


Én a pókokat, bogarakat, kígyókat rühellem...a csótányoktól, cserebogaraktól egyenesen rosszul vagyok...de nem magyarázok azoknak, akik szeretik őket :D

2012. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!