Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megváltozna a kutyám az...

Megváltozna a kutyám az ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Nincsen ez túl komoly hatással a hormonjaira?? Gyógyszert nem szeretnénk neki adni.

6 éves szuka. A legutóbbi ellésénél majdnem elpusztult, pici termete ellenére szült 8 kiskölyköt és nehéz volt neki ellátni őket. Egy csomó szurit kellett neki adni és nem szeretnénk kitenni ennek még egyszer.Azt viszont nem tudom,hogy ez mennyire változtatná meg.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!


2012. júl. 28. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
miénk semmit nem változott tőle,kicsit bújósabb lett annyi az egész,de ez pozítívum! Eddig se kellett volna szegényt elletni!
2012. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hidd el, mi nem is akartuk...hiába van hatalmas kerítés és kenhetem meg fújhatom akármivel mégis bejönnek hozzá...

köszönöm a választ!

2012. júl. 28. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint nem változik a viselkedésük. De ha az ivartalanítással az életét is megmented, akkor még az is beleférne szerintem.
2012. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, hormonálisan elég nagy változás, épp ez a lényeg. De megnyugtatlak, a kutya személyisége nem a méhében lakik :)
2012. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kis olvasnivaló: [link]
2012. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a linket!

mindenképpen ivartalaníttatni fogom...csak hát féltem, hogy ettől megváltozik, elhízik stb.

2012. júl. 29. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elkezd hízni, visszaveszel a kajájából, és nem lesz elhízva, ennyire egyszerű :))
2012. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!