Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kölyök kutyát hogy...

Kistestű kölyök kutyát hogy tartotok lakásban? Van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
A kölyök kutya (akkora mint egy macska) ellenne a szobámban amig én suliba vagyok ? Nem rágná szét az ajtót ? Nem ugatna/vonyítana amikor én reggel elmegyek suliba? A kertbe vinném pisilni ahol két kutyánk van(gondolom be lehet tanítani hogy jelezzen amikor ki kell mennie wc-zni. Ti hogy oldjátok meg ? Minden vélemény/tapasztalat érdekel.
2012. júl. 28. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutya az kutya, akár mekkora. Ha 3 kg, ha 50 akkor is tanítani kell, igen a szobatisztaságra is, az egyedüllétre is. Csak rajtad múlik, hogy sír, rág, kapar, vagy nem.
2012. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát mi nem zártuk be egy szobába,a konyhában és az előszobába volt amíg nem voltunk itthon..mi csak a szoba ajtókat csuktuk be hogy oda ne menjen...

mi mindenről leszoktattuk,eleinte tuti amiket leírtál csinálná ,de lekell róla szoktatni,de ha suli előtt kifárasztod és mondjuk rágó csontot veszel neki akkor azzal el lesz és nem fog kárt tenni semmiben :)


mi eleinte sűrűbben levittük aztán ritkítottuk a sétákat



havanese gazdi

2012. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dettó ugyanaz mint az előttem szóló:)) a konyha és az előszoba. nekem amúgy nagyon rendes kutyám van, nála nem voltak olyan problémák hogy kapart vagy széttépett valamit. de erre lehet számítani kezdetben.

amúgy nekem cavalier king charles spánielem van :))

2012. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!