Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki r. hadék megmérgezte a...

Valaki r. hadék megmérgezte a kutyánkat. Gyönyörű stafford kutyát. Kihívtuk az állatorvost, és a tüdeje televolt vérrel, meg habzott a szája. Ő azt mondta, hogy patkányméreg . Ki hallott ilyesmit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

sajnos nagyon sok van magyarországon, aberrált emberekkel szívunk egy levegőt..Bedobták kerítésen,vagy séta közben evett valamit? Sétánál nagyon figyelj ha szaglászik sokat egy helyen akkor menj oda,hátha kaja. Én anno a környékbeli cicákat etettem házikoszttal,imádták,de mivel jött ez a mérgezés botrány nálunk is abbahagytam,nehogy meggyanúsítsanak,vagy pont a kirakott ételbe rakjanak valamit:(

Sajnálom a kutyádat,jobban van már?

2012. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
2 volt osztálytársam 5(!) kutyáját mérgezték le! a mocsok nem került elő
2012. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

nincs jobban, mert a megmérgezés végzetes.


az én kutyámat is így ölték meg, az indíték ismeretlen.

2012. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%

Sajnos én több esetről is, itt Szfváron volt idő, amikor rendszeresen mérgezték a kutyámat.

Ismerősöm egy Szfvár melletti faluban lakik, neki is megmérgezték a staffiját :(

Hogy van a kutyusod, rendbe jön?

2012. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Lányok, ti nem értitek? Tele volt a tüdeje vérrel. Tehát elpusztult szegény. Ez nem gyógyítható.
2012. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Sajnos kimúlt.
2012. júl. 28. 20:37
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Szegény,nagyon sajnállak!

Én nem is tudom mint kezdenék a Spánielem nélkül!

És azt kívánom hogy a ro...ékokat meg kapják el......

2012. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ilyenek. Sajnos akik megmérgezik a kutyát, azok vagy azért, mert irigyek rád a kutya szépsége miatt, vagy valami olyan ismerős aki bosszút akar állni rajtatok. Én is láttam már olyat, hogy haragudott az ember a rokonára örökség miatt, megmérgezte az össze jószágot, amihez hozzáfért. Végül meglett, mert a kerítésnél megtaláltuk a csizmájának a nyomát, amiről felismertük, hogy ő, mert jellegzetes csizmája volt.
2012. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Nekünk 2 kistermetű pincsi keverék van, lakótelepen élünk. Sajnos a közelben többen gyűlölik a kutyákat, nem tesznek kivételt fajtára, nemre és méretre vonatkozólag sem. Én még a kakát is felszedem utánuk és csak a parkos részeken vannak szabadon, jelzem szelídek. De sajnos többen raknak is maradékokat, ezek a kis kukák meg feleszik ha nem figyelek, de sajna nem tudok folyton egyszerre mindkettőre figyelni, volt hogy már szinte a torkából kotortam vissza valami régi csontot. Még álljon a belébe... És valaki mérget is önt rá. Mocskos világot élünk! Én meg vagyok olyan rendes hogy ha meg tudok fogni egy kóbor kutyát, felhívom az állatvédőket, hátha be tudják vinni és megkeresni a gazdáját, vagy új gazdit szerezni neki.

Sajnálom hogy meghalt a kutyád. Részvétem de tényleg! :(

2012. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%

5. vàlaszolònak inkàbb nem mondok semmit, nem gondolom, hogy ez az a kérdés, ahol bele kéne kötni a màsikba, ennyivel tiszteld màr meg a kérdező gyàszàt!


Kérdező! Nagyon sajnàlom a kutyusodat. Tudom, hogy ez a tiédet nem hozza vissza, de akinek csak tudod, mondd el a környéketeken, hogy fokozottan figyeljen mindenki a kutyusàra!

2012. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!