Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez a szőrhullás?

Normális ez a szőrhullás?

Figyelt kérdés

Most már van egy mentett kölyökkutyám. :) Tegnap végre itthon megtudtam fürdetni, mert nagyon büdi volt szegény. Panzi kölyöksampont használtam (ugye jól írtam a nevét?) higítva.

Megtörölgettem, megszárítgattam rendesen. Azóta nagyon hullik a szőre. Ez normális? Lehet hogy csak ki kéne kefélnem? Ha igen, akkor milyen kefét használjak? Rövid szőrű a drága.



2012. júl. 28. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra tippelek így látatlanban, hogy csak az elhalt, levedlett szőrszálak hullanak most, hogy végre van rá módjuk. Egy alapos átkefélés sokat segíthetne, használj valami puha szőrű kefét, vagy olyan fésűt aminek nem hegyesek-élesek a fogai.
2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sokkal előtted volt egy ugyanilyen kérdés... Kutyafürdetős-szőrhullós napunk van :))


Fürdés után általában sokkal intenzívebb a szőrhullás :)

2012. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne is mondjátok, az én kutyám nem lett ma megfürdetve, de megint ömlik belőle a szőr...
2012. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugodtam!

Csak egy kicsit (nagyon!) megijedtem, mert soknak tűnik a mennyiség. De végülis logikus a dolog.

Ma már nem, de hétfőn veszek egy kefét, és átkefélem.

2012. júl. 29. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!