Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyökkutyák tudnak rosszat...

A kölyökkutyák tudnak rosszat álmodni?

Figyelt kérdés
Párommal van egy közös 4hónapos king charles spániel kislány kutyusunk, és amikor alszik van hogy vogyítva ugrik fel.. álltalában feljön közénk az ágyba.. gondoltam arra hogy fáj vmije (sztem jön a foga) de semmi jelét nem találtam. arra is gondoltam hogy csak rosszat álmodik.. de az nemtudom lehetséges-e.. miért csinálhatja? szinte rögtön visszaalszik, de szinte mindig köztünk..
2012. júl. 29. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rosszat álmodik. Bármit álmodhatnak az állatok is. :)

Az is lehet, hogy egy olyan frekvenciájú hangot hall, amit az ember nem, és arra riad fel. Nem tudom, ez a "felugrás" mennyire rendszeres és gyakori nála...

2012. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csivavám van nagyon szeretem...:)Lola 4 éves krémszínű lány kutyus...:)Velem és a párommal alszik egy ágyban és este közöttünk fekszik és hozzámbújik most is itt van mellettem..:) Aranyos lehet a kis cavalier king charles spániel:) De végül a kérdésedre a válasz:

Mivel még kölyök kutya lehet hogy hiányoznak neki a testvérei vagy az anyukája ezért néha rosszat álmodik...kell neki a törődés szerintem nem baj hogy veletek alszik úgyis szerintem minden öleb ágylakó kutya lesz,meg valójában az is...hidd el ha érzni hogy mellette vagytok nem lesz több rossz álom...Szép éjszakát nektek..:) 22/L és Lola a csivava:)

2012. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

első: nem olyan gyakori, 1.jén lesz 2 hónapja hogy velünk van, eddig 4x volt ilyen talán.. oldalán alszik, aztán mintha megcsípné valami vagy nemtudom mihez hasonlítsam, megugrik meg közben vonyít, de csak 3-4 másodpercig, felugrik mellénk, aztán elalszik.. én már végigtapogattam nem szúrta meg semmi, semmije se fáj.. csak akkor csinálja ha nem az ágyon alszik el, akkor se mindig..


második: igen nagyon édes :) imádjuk mindketten.. én kicsit mintha a kisbabám lenne :) első naptól fogva itt alszik velünk, a helyét csak nappal használja, ha meg melege van befekszik az asztal alá a parkettára.. amúgy azért is írtam ki a kérdést mert pont most kicsivel éjfél alött riadt fel így legutóbb.. most a lábamnál szuszog :)

2012. júl. 29. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!