Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a póráz szerintetek jó a...

Ez a póráz szerintetek jó a Labradoromnak?

Figyelt kérdés

[link]


1.2m-est vagy a 2m-est ajánljátok?


2012. júl. 29. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet, jobbnak tartom a nyakörv + póráz kombinációt, mert ha elengedem, akkor is ott a nyakörv, amin a bilétája is rajta van, itt viszont nem lenne rajta semmi.
2012. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Felesleges. Ez csak akkor kell, ha ráncigálni akarod a kutyát. Vegyél külön nyakörvet és pórázt, úgy is tökéletesen lehet tanítani a kutyát. Más részről pedig ugyanaz, mint amit az előző írt.
2012. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Láb mellet sétál ráncigálás nélkül. Chip van benne és társasházba lakunk szóval lakásba van tartva nem fog eltünni.
2012. júl. 29. 11:15
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól még ha elengeded, ugyanúgy megvan a veszélye, mi is panelban lakunk, az én kutyám is chipes, mégis többszörösen bebiztosítom, sok embernek eszébe sem jut, hogy orvoshoz vigye a kutyát, leolvastatni a chipet, viszont, ha a telefonszám ott figyel a nyakában, már hívhatnak is.

Én továbbra is azt mondom, hogy nyakörv+póráz és láb melletti sétához jutalomfalat, ha pórázfegyelmet szeretnél neki tanítani, elég ha próbálod a fordulós módszert, ha leelőz a kutya, vagy egyszerűen csak megállsz minden egyes alkalommal, ha leelőz.

2012. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:) Mondom, hogy tud sétálni a kutyám láb mellet szépen:)
2012. júl. 29. 11:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Tökéletes!

Én schnautzerhez használok ilyet, nagyon egyszerű nagyon biztonságos, a legjobb választás!

2012. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ok :) Félreolvastam, azt hittem láb melletti sétáHOZ kéne :)

A mostanival mi a baj? Vagy nem akarod +-ban rákattintani a pórázt? :)

2012. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sokat sétálok vele póráz nélkül nagy parkokba (szerencsére rengeteg nagy park van a környéken) és amikor szólnak hogy kössem meg a kutyát (mert egy labrador nagyon agresszív akitől félni kell) akkor mindíg megfogni megkeresni a nyakörv kapcsát és rákapcsolni idegesítő naponta 30x :D ezzel meg egyszerűen csak ráhúzom a fejére és annyi:D
2012. júl. 29. 11:48
 9/14 A kérdező kommentje:
plusz nagyon tetszik:D
2012. júl. 29. 11:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes, nekünk is van én nagyon szeretem. Az 1,2m-es bőven elégnek kell, hogy legyen.
2012. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!